Kosmetyki i perfumy towarzyszą nam każdego dnia – przywołują miłe wspomnienia, poprawiają nastrój, pomagają się zrelaksować i zadbać o nasze ciało. Ich właściwy dobór to prawdziwa sztuka. Choć większość z nas ma swój ulubiony zestaw „dla urody”, warto poeksperymentować i wypróbować niszowe marki czy nieoczywiste kompozycje zapachowe. Z pomocą przychodzi tu specjalistyczna perfumeria, oferująca całą gamę nietuzinkowych kosmetyków czy perfum oraz fachowe doradztwo. Neoperfumeria GaliLu słynie z niszowych, selektywnych marek i wyjątkowego serwisu, a już wkrótce otworzy swój sklep w Elektrowni Powiśle i zadba o zmysłowe doznania klientów.

Pochodzenie słów „perfumy” sięga starożytności. Na przestrzeni wieków zmieniały się specyfiki wykorzystywane do dbania o swoje ciało i dodawania sobie urody – przez starożytne kadzidła i aromatyczne dodatki, po naturalne olejki i wonne balsamy. Dziś używanie kosmetyków i perfum to sposób na wyrażenie siebie, swoich uczuć, gustów, przyzwyczajeń, często też stylu życia. Niektóre zapachy pamiętamy szczególnie, kojarzą nam się z dzieciństwem, bliskimi, beztroską, specjalnymi wydarzeniami – tych nut zapachowych szukamy również w kosmetykach. Choć klasyczne bestsellery w kategorii komsetyków i perfum to must have kobiecej toaletki i męskiej kosmetyczki, coraz częściej sięgamy po odważne zapachy, niecodzienne kompozycje czy debiutujące marki. Perfumerią, która zasłynęła ze swojej rozbudowanej oferty nietuzinkowych marek jest GaliLu, która rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku jako sklep w Hotelu Europejskim w Warszawie, a dziś może pochwalić się kilkoma butikami w Polsce. Wraz z rozwojem tej wyjątkowej marki przyszedł też czas na jej dalszą ekspansję – w równie wyjątkowym projekcie, jakim jest Elektrownia Powiśle.

„Bardzo cieszymy się ze współpracy nawiązanej z GaliLu. Staramy się, by oferta Elektrowni Powiśle była zróżnicowana, cieszyła nie tylko oko i podniebienie, ale tak jak w tym przypadku – również inne zmysły. Od początku stawiamy na wyjątkowe, unikatowe koncepty, co spotyka się z pozytywną oceną rynku i rosnącym zainteresowaniem naszą przestrzenią kolejnych marek, ale także zaciekawieniem ze strony mieszkańców Warszawy. Mam nadzieję, że oferta, którą przygotowaliśmy i nad którą cały czas intensywnie pracujemy, spełni oczekiwania klientów Elektrowni. Z niecierpliwością czekamy na otwarcie projektu wiosną 2020 roku. Z pewnością będzie to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w stolicy w nadchodzącym roku.” – komentuje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

Neoperfumeria GaliLu w Elektrowni Powiśle zaoferuje klientom szeroki wybór produktów, wśród których znajdą się m.in. niszowe perfumy, wyjątkowe produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn czy akcesoria do domu.

Elektrownia Powiśle to miejsce, w którym klienci znajdą unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata oraz pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall. Będą mogli także doświadczyć niezapomnianych emocji i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni.
Za komercjalizację Elektrowni Powiśle odpowiadają firmy Cushman & Wakefield, JLL oraz KLM.