Sieć sklepów VIVE Profit rozpoczyna kalendarzową wiosnę od poszerzania swojego zasięgu na mapie Polski. Już 18 marca 2021 (czwartek) o godzinie 09:00 w Galerii Handlowej „Raj” przy ulicy Rzeszowskiej 112 odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszego sklepu z niepowtarzalną odzieżą w Dębicy. Przy tej okazji sieć VIVE Profit zaoferuje Klientom specjalną promocję oraz oczywiście setki wyjątkowego asortymentu.

Podczas trwania pierwszego cyklu sprzedażowego nowego sklepu VIVE Profit w Dębicy (do środy 24.03.2021 włącznie) Klienci będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej promocji z okazji otwarcia – rabatu 20% na cały asortyment (oprócz chemii i art. komplementarnych). Będzie to jedna z dostępnych w sklepie promocji, które regularnie pojawią się w całej sieci sklepów.

– Ekspansja marki VIVE Profit na nowe rynki, w których Klienci oczekują naszych sklepów i produktów, jest obecnie jednym z naszych priorytetów. Badamy rynek i aktywnie reagujemy, co jest obecnie wymagające biorąc pod uwagę jak dynamicznie zmienia się obszar sale B2C w Polsce i na świecie. Naszym celem jest otwarcie 10 nowych sklepów VIVE Profit rocznie – mówi Łukasz Kowalczyk, Zastępca Dyrektora Sprzedaży ds. B2C sieci VIVE Profit – VIVE Profit to nie tylko bogata oferta, markowe ubrania w korzystnych cenach, czy komfort zakupów. To jednocześnie wpisanie się w nurt ochrony naszego środowiska naturalnego, który coraz silniej uświadamia nam, że musimy działać
w tym temacie już teraz. Działając pod skrzydłami VIVE Textile Recycling – lidera recyclingu w Polsce i Europie – rozumiemy czym jest m.in. zero waste, przeciwstawiamy się fast fashion i dbamy o umiarkowany konsumpcjonizm wpisując się w gospodarkę obiegu zamkniętego całej VIVE Group. To wartości dodane, ale również sposób życia, który warto praktykować, aby być modnym i jednocześnie dbać o nasze przyszłe pokolenia – dodaje Łukasz Kowalczyk.

VIVE Profit to sieć sklepów w niepowtarzalną odzieżą. W każdym z 37 sklepów (ten w Dębicy będzie 38 obiektem marki w Polsce nie licząc butiku VIVE Premium mieszczącego się w Warszawie) Klient znajdzie 100 000 sztuk markowej odzieży dostępnych każdego dnia, a w tym marki premium w specjalnych strefach top. Ponadto asortyment wymieniamy jest całkowicie raz w tygodniu, dzięki czemu odwiedzający zawsze znajdą coś wyjątkowego i nie będą oglądać tych samych produktów. Co ważne i rzadko spotykane w innych sklepach tego typu, praktycznie wszystkie ubrania znajdują się na wieszakach w odpowiednich działach asortymentowych. Nad wszystkim czuwa kompetentna
i przyjazna obsługa, co sprawia, że zakupy w VIVE Profit zawsze są komfortowe i udane.

Sieć dba również o atrakcyjne ceny swoich produktów proponując system sprzedaży oparty na jednotygodniowych cyklach sprzedaży oraz malejących każdego dnia cenach asortymentu (w ostatnim dniu cyklu proponowana jest sprzedaż na torby o różnych rozmiarach).