Grupa Nokaut, właściciel porównywarki cen Nokaut.pl, podpisała umowę strategiczną z miedzynarodową platformą zakupową Twenga, skupiającą oferty produktów dostępnych w sklepach internetowych na całym świecie.

Dzięki umowie porównywarka cen Nokaut.pl staje się najważniejszym partnerem Twenga na polskim rynku. Nokaut.pl będzie dostarczał informacji o ofertach co oznacza rozszerzenie zasięgu działania o nowy kanał dystrybucji i będzie skutkować zwiększeniem sprzedaży wśród sklepów będących klientami Nokaut.pl.

Strony nie wykluczają rozszerzenia współpracy na kolejnych polach w przyszłości. Jest to pierwszy w tym roku partnerski projekt Grupy Nokaut z doświadczonym międzynarodowym podmiotem.

Twenga to otwarta platforma zakupowa istniejąca od 2006 roku, obecnie prezentuje ponad 300 mln. ofert z ponad 200 tys. sklepów internetowych. Serwis dostępny jest dla mieszkańców Polski, Francji, Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Belgii, Szwecji, Brazylii, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Australii, Japonii i Chin.