Nowa generacja inteligentnych urządzeń „eGate” rozwiązuje dylemat otwartości i bezpieczeństwa przy wejściach i wyjściach: Bramki „eGate” można dostosować do ilości dostępnego miejsca oraz zintegrować z każdym otoczeniem sklepu. Są one seryjnie wyposażone w system sterowania radarowego, inteligentny układ czujników i wiele funkcji typowych dla zaawansowanego sprzętu technicznego. Zapewniają ponadto najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochronę przed kradzieżami.
System bramek wejściowych „eGate” jest otwierany za pomocą sterowania radarowego: Zarówno wiązkę radarową, jak i czasy otwarcia można dostosować do sytuacji w sklepie i liczby klientów. Bramka wejściowa „eGate” wykrywa klientów zmierzających do wyjścia „pod prąd” i automatycznie się zamyka. Wszelkie próby manipulacji są natychmiast alarmowane personelowi.
Wbudowany interfejs PC umożliwia ponadto wygodną wymianę danych i podłączenie do centralnego komputera, systemu zdalnej obsługi technicznej oraz systemów technicznych w budynkach, zapewniając automatyczne otwarcie (np. w sytuacjach awaryjnych) oraz dodatkową drogę ewakuacyjną.