W marcu wystartowała nowa kampania Żywiec Zdrój niegazowany. Marka realizuje działania komunikacyjne pod hasłem „Serce to w 79% woda! Wybierz najlepszą dla siebie”. Kampania jest kolejnym elementem działań marki podkreślających znaczenie odpowiedniego nawodnienia dla zdrowia. Zachęcając do właściwych nawyków, Żywiec Zdrój® w tegorocznej kampanii prezentuje różne sytuacje, w których kierujemy się sercem lub towarzyszą im dobre emocje.

– W reklamie pokazujemy sytuacje, w których bohaterowie kierują się sercem. Serce to nie tylko metafora dobrych emocji, ale także jeden z najbardziej zasobnych w wodę organów w ludzkim ciele – wg naukowców zajmujących się badaniem fizjologii naszego organizmu składa się z niej aż w 79%. Właśnie dlatego w naszej kampanii podkreślamy ogromną rolę, jaką woda pełni w naszym życiu. – mówi Anna Kochańska, Kierownik Marketingu marki Żywiec Zdrój.

Kampania wystartowała w marcu 2019 roku i będzie realizowana w telewizji, internecie, mediach społecznościowych oraz w punktach sprzedaży.