Uniscale wprowadza na rynek krajalnicę Inoxxi R300. Nowy model krajalnicy jest wynikiem wieloletniego doświadczenia firmy Uniscale w zakresie eksploatacji urządzeń dedykowanych dla  handlu detalicznego i branży HoReCa. Charakteryzując się wysokimi parametrami jakości,  a  jednocześnie atrakcyjną ceną i niższymi  kosztami użytkowania, krajalnica Inoxxi R300 ma szansę stać się jednym z wiodących modeli na rynku.

Krajalnica Inoxxi model R300 została zaprojektowana z myślą o potrzebach sklepów, supermarketów i firm cateringowych. R300 to model ręczny z nożem pochylonym o średnicy 300mm, wyposażony w silnik o mocy 250W.  Nowa krajalnica w ofercie Uniscale szczególnie sprawdza się przy krojeniu takich delikatnych produktów jak wędliny i sery, pozwalając na różnicowanie grubości plastra od 0 do 13 mm.

Ogromną zaletą nowego modelu jest prostota i komfort użytkowania. Nóż wykonany ze stali szlachetnej w którą wyposażono Inoxxi R300, pozwala nie tylko na bardziej precyzyjne, ale przede wszystkim łatwiejsze krojenie. Możliwość blokady docisku produktu w dwóch położeniach, a także nowoczesne rozwiązania zastosowane w prowadnicach stołu podawczego,  pozwalają z kolei na wygodną obsługę urządzenia i pracę bez większego wysiłku. Dodatkowo brak trudno dostępnych zakamarków wynikających z całej konstrukcji modelu R300, sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo łatwe w czyszczeniu przy zachowaniu najwyższych standardów higieny. Natomiast gumowa podstawa krajalnicy zapewnia lepszą przyczepność do podłoża.

Krajalnica Inoxxi R300 dostępna jest również w  wersji do sera, wyposażonej w pokrycie teflonowe płyty oporowej, osłony noża, stołu podawczego oraz samego noża.  Zarówno w wersji dla wędlin i sera, urządzenie posiada metalowe bolce w docisku  produktu, dzięki którym krojony produkt jest lepiej przytrzymywany.