Właśnie ruszyła nowa Loteria w sieci SPAR. Nagrodami są nowoczesne Thermomixy TM6, a szanse na wygraną ma każdy klient sklepów SPAR w całej Polsce. Loteria promowana jest w sklepach na plakatach, wobblerach, naklejkach podłogowych, naklejkach przy kasach, mini ulotkach oraz na zewnętrznych, własnych billboardach, w social mediach i na stronach www.

Loteria SPAR dla klientów trwa od 5 lutego 2024 do 31 marca 2024. Można w niej wygrać 8 Thermomixów, a losowanie jest co tydzień. Wystarczy zrobić w sklepie SPAR zakupy o wartości 60 zł, w tym jeden produkt marki własnej z szerokiej oferty o wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. Po zarejestrowaniu paragonu na stronach www.loteriaspar.pl wystarczyło czekać na losowania.

“To już kolejna loteria w sklepach SPAR. W ostatniej nasz klient wygrał samochód, a teraz oferujemy nowoczesne Thermomixy. W ten sposób wspieramy biznes naszych partnerów detalicznych. W sklepach SPAR oferujemy klientom atrakcyjne produkty w dobrych cenach, mamy szeroki asortyment i wyjątkowo ciekawe wyroby marki własnej, w tym także bogaty wybór dań gotowych. Warto podkreślić, że spółka SPAR Polska osiągnęła bardzo dobre wyniki operacyjne w roku finansowym zakończonym we wrześniu 2023 roku. Sprzedaż sklepów własnych wzrosła o blisko 10%, przy czym sklepy o najlepszych wzrostach osiągnęły wzrosty o 25-34%. Sklepy własne poprawiły swoje wyniki operacyjne o ponad 15%” – mówi Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Jak wygrać Thermomix za zakupy w sklepie SPAR?
– W okresie od 05.02 do 31.03 zrób zakupy w sklepie sieci SPAR za min. 60 zł, w tym min. 1 produkt marki SPAR.
– Zarejestruj paragon na stronie loteriaspar.pl i weź udział w losowaniu nagród.
– W akcji biorą udział wszystkie sklepy sieci SPAR –EUROSPAR, SPAR, SPAR mini, SPAR express oraz e-sklep.
– Pełen regulamin loterii dostępny na www.loteriaspar.pl