Sieć SPAR wprowadza nową markę produktów gotowych – Fresh to go at SPAR. Oferta obejmuje pierogi, makarony, tortille, sałatki typu lunch box i soki. Fresh to go at SPAR to smaczne dania i napoje opracowane w odpowiedzi na rosnące potrzeby konsumentów, którzy chcą dobrze się odżywiać, ale nie zawsze mają czas na przygotowanie wartościowych posiłków.

„Nasza nowa marka własna produktów gotowych Fresh to go to doskonałe wyroby, których walory wynikają ze starannie dopracowanych receptur i postawienia na jakość. W ofercie znajdują się pożywne dania z dobrym składem oraz orzeźwiające soki. Nasze propozycje nawiązują smakiem do różnych zakątków świata, jak i tradycyjnej kuchni polskiej. Zastosowanie innowacyjnej technologii utrwalenia w przypadku soków, to gwarancja zachowania najwyższych wartości odżywczych oraz smaku – czyli tego, na czym zależy współczesnemu konsumentowi. Jesteśmy przekonani, że wyroby te zdobędą uznanie klientów sieci SPAR i już wkrótce staną się ich ulubionymi” – mówi Agnieszka Nabiałek, kierownik ds. rozwoju nowych produktów kategorii świeże.

W ofercie są posiłki na każdą porę dnia. Fresh to go to także wygoda – dania można odgrzać na szybko, a sałatki zjeść nawet od razu, gdyż mają widelczyk w zestawie.

„Marka Fresh to go to szwajcarski brand SPAR, jednak wszystkie dania oraz soki są produkowane w Polsce, przez polskie przedsiębiorstwa. Receptury zostały opracowane i dostosowane do gustów Polaków przez nasz polski zespół we współpracy z producentami. Jesteśmy pewni, że jakość produktów Fresh to go, konkurencyjna cena i elegancka czarna etykieta szybko przypadną do gustu naszym klientom. Obecna oferta to dopiero początek – już planujemy kolejne produkty tej marki” – podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci SPAR w Polsce.

Oferta Fresh to go at SPAR:
• Pierogi w pięciu smakach, w tym dwa warianty wegańskie, to tradycyjne dania kuchni polskiej. Dzięki dodaniu omast z pietruszką, cebulką lub wędzonką oraz wysokiej jakości farszom mamy domowy obiad zaledwie w kilka minut!
• Makarony to sycące dania kuchni włoskiej. Pyszne, dzięki odpowiednio dobranym składnikom, bez dodatku aromatów i barwników.
• Tortille na ciepło – dla szukających alternatywnej przekąski w porze lunchu i kolacji. Dostępne w dwóch wariantach smakowych – klasyczny, łagodny smak oraz dla poszukujących doznań kulinarnych z odległych zakątków świata – meksykański, delikatnie ostry.
• Wyśmienite, zdrowe soki – tłoczone na zimno ze świeżych owoców i warzyw, następnie utrwalane za pomocą wysokiego ciśnienia. Metoda paskalizacji (HPP – high pressure processing) pozwala na zachowanie naturalnej barwy, smaku i zapachu. Soki pozostają pełne cennych wartości odżywczych pochodzących z owoców i warzyw, jak: witaminy, antyoksydanty, minerały czy błonnik. Paskalizacja powoduje niszczenie niepożądanych drobnoustrojów i patogenów, jednocześnie wydłużając termin przydatności do spożycia, przy zapewnieniu bezpieczeństwa konsumentów.
• Trzy warianty sałatek to oferta na mniejszy i większy apetyt. Sałatka z kurczakiem a’la Cesar oraz dwa warianty wegetariańskie: sałatka w stylu greckim oraz z Mozzarelą i makaronem fusilli są doskonałe dla zaspokojenia większego głodu. Utrzymują świeżość dzięki oddzielnie rozmieszczonym składnikom. Gotowe do spożycia – wystarczy wymieszać, by cieszyć się ich smakiem.