80 mkw. powierzchni zajmie nowy salon 4f, który na początku października otwarty został w CH Plaza Rzeszów. Salon znajdujący się na pierwszym piętrze oprócz sprawdzonych produktów marki 4f, zaoferuje klientom również produkty marki Outhorn. Będzie to piąty najemca z branży sportowo-rekreacyjnej, który wzbogaci ofertę CH Plaza Rzeszów w tym sektorze.

Marka 4f obecna była w CH Plaza Rzeszów przez wiele lat. Zniknęła na chwilę w związku z przebudową Centrum i dostosowaniem jego oferty do nowych potrzeb rynku. Teraz wraca ze stoiskiem o powierzchni 80 mkw. w nowej aranżacji. W sklepie, który zlokalizowany został na pierwszym piętrze CH Plaza Rzeszów, znaleźć będzie można pełną ofertę produktów 4f zarówno do treningu, jak i codziennego noszenia. Sklep w nowej odsłonie wzbogacony zostanie i o produkty marki Outhorn. Jest to propozycja skierowana do amatorów sportu szukających wielofunkcyjnych produktów do uprawniania różnych dyscyplin sportowych.

Sklep 4f to kolejne wzmocnienie oferty sportowej dla klientów CH Plaza Rzeszów. W tej chwili w port folio Centrum znajdują się m.in. jedyny na Podkarpaciu wielkopowierzchniowy sklep marki Decathlon o powierzchni całkowitej 2500 mkw. oraz klub fitness sieci CityFit. Klienci poszukujący produktów dla sportowców mają do dyspozycji także sklep Martes Sport oraz Protein bar oferujący m.in. szeroką gamę suplementów diety i koktajli dla sportowców.

4F i Outhorn to polskie marki odzieży i akcesoriów sportowych, należąca do spółki OTCF. 4f od 2008 współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, przygotowując kolekcje na igrzyska letnie oraz zimowe. Obecnie marka ma 174 sklepy własne oraz 180 współpracujących w Polsce. Ma również łącznie kilkanaście sklepów na Łotwie, Słowacji, w Rumunii oraz Czechach. Marka 4F jest obecna w ponad 30 krajach poprzez rozwiniętą sieć sprzedaży hurtowej, a jej produkty są dostępne w ponad 500 sklepach wielomarkowych. Outhorn to marka odzieży sportowej przeznaczonej dla amatorów sportu oferująca produkty wielofunkcyjne m.in. do fitnessu, wypraw trekkingowych i jazdy na nartach. Odzież Outhorn można kupić w multibrandowych sklepach sportowych na terenie całej Polski. Marka dostępna jest również m.in. w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Australii, Rosji i Hiszpanii.

Przypomnijmy, że CH Plaza Rzeszów w ostatnich miesiącach przeszła gruntowną przebudowę, która miała przygotować powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na parterze Centrum otwarty został m.in. wielkopowierzchniowy sklep Decathlon o powierzchni całkowitej ponad 2500 mkw. Od kilku miesięcy do dyspozycji klientów CH Plaza Rzeszów są również nowe salony Lavard (100 mkw.), Monnari (250 mkw.) i Deichmann (460 mkw.). W gruntownie przebudowany Centrum pojawiły się także: zajmujący 65 mkw. Butik Szafeczka z modą dla mamy i dziecka, dwa ekskluzywne salony jubilerskie YES (60 mkw.) i Verona (50 mkw.).