Strona internetowa i e-shop Atlantic wystartowały w nowej wersji. Serwis zyskał zupełnie nowoczesny wymiar oraz wysoką funkcjonalność, wspomagającą komunikację PR-ową i marketingową.

Nowa identyfikacja wizualna w pełni oddaje nowoczesny charakter marki, jednocześnie podkreśla i odzwierciedla wartości firmy, jakimi są: modowy charakter, innowacyjność oraz wysoka jakość.

Nowy sklep internetowy został stworzony z myślą o wygodzie i oszczędności czasu naszych klientów. Pojawiło się w nim wiele nowych funkcjonalności i prostych w obsłudze narzędzi: rozbudowana wyszukiwarka produktów, nowa dodatkowa forma płatności (przelewy tradycyjne), a także nowe opcje wysyłki, czyli możliwość odbierania zamówień w coraz bardziej popularnych Paczkomatach.

Sklep w nowej szacie graficznej ma prostą, intuicyjną i przyjazną nawigację oraz wiele innych nowych funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwią i uprzyjemnią proces zakupów, o czym klienci przekonają się w czasie odwiedzin.

Odświeżone serwis oraz sklep online zostały przygotowane przez polski Dział Kreacji/ECommerce Atlantic we współpracy z firmą Laboratorium Artystyczne.