Klienci Europy Centralnej, jako pierwsi spośród innych użytkowników goodie w obiektach handlowych, mogą skorzystać z nowych rozwiązań zastosowanych w aplikacji. Umożliwiają one – oprócz skanowania paragonów – także odbiór nagród w postaci wirtualnej eKarty podarunkowej.

Do tej pory rejestrowane przez klientów paragony wymagały ręcznej weryfikacji przez pracownika centrum lub hostessę. Teraz wszystko odbywa się online w aplikacji. Europa Centralna wprowadziła zmianę z myślą o zwiększeniu komfortu i bezpieczeństwa zakupów.

„Systematycznie udoskonalamy wszystkie rozwiązania mające zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa na jak najwyższym poziomie. Zdalny odbiór nagród za zrobione u nas zakupy w ramach programu lojalnościowego >> Centralnie fajna karta<< z jednej strony zdecydowanie ułatwi i usprawni otrzymanie dodatkowych bonusów, a z drugiej podniesie komfort korzystania z programu” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej.

Aplikacja mobilna goodie to nowoczesna i wygodna platforma zakupowa pobrana już przez ponad dwa miliony użytkowników, dająca szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz do elektronicznych wersji gazetek zakupowych. Z goodie cashback można zyskać zwrot części wydatków za zakupy w kilkuset sklepach online.