Uniscale to dystrybutor oraz serwisant profesjonalnego sprzętu wykorzystywanego w branżach handlu detalicznego, handlu hurtowego oraz tzw. Ho-Re-Ca. Firma do swojej oferty usług serwisowych włącza „UNITOTAL SERWIS” czyli pełną obsługę serwisową dla małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, które chcą oszczędzać czas i pieniądze poprzez unifikację podwykonawców.

Wachlarz usług serwisowych świadczonych w ramach usługi „UNITOTAL SERWIS” obejmuje wszelkiego rodzaju prace naprawcze, konserwatorskie i przeglądowe w danym przedsiębiorstwie: od małej śrubki  po profesjonalny, specjalistyczny sprzęt, bez potrzeby poszukiwania i płacenia różnym podwykonawcom, z przyjaznym dla Klienta portalem internetowym służącym do składania zamówień, fakturowania i kontroli kosztów.

Serwis Uniscale to sprawdzona marka, dlatego przy okazji realizacji różnych zleceń nasi serwisanci dość często proszeni są o polecanie innych fachowców, np.: hydraulików czy ślusarzy . Wiadomo, że zawsze w firmie coś przydałoby się jeszcze zrobić lub naprawić, a nawet najmniejsza tego typu sprawa wymaga zaangażowania i bardzo często odrywa pracowników, a niejednokrotnie samego właściciela, od innych obowiązków. Rodzi to niepotrzebne koszty, stres i wiąże się ze stratą czasu. Stąd nasz „UNITOTAL SERWIS” – jako odpowiedź na dostrzegane przez nas potrzeby klientów – powiedział Marcin Barton, kierownik działu serwisu w Uniscale.

W ramach oferty UNITOTAL SERWIS klienci którzy podpiszą umowę serwisową z firmą Uniscale będą mogli zamówić dowolnego typu usługę serwisową czy konserwatorską do swojej firmy, w sposób racjonalny i przewidywalny kalkulować koszty eksploatacji urządzeń i pomieszczeń firmowych, otrzymają dostępną przez 24h pomoc telefoniczną oraz gwarantowany czas reakcji serwisu. Oferta serwisowa Uniscale obejmuje także wizyty prewencyjne oraz szkolenie personelu, inspekcję urządzeń i pomieszczeń pod kątem BHP i legalizacji oraz sprzedaż części zamiennych z rabatem oraz oczywiście gwarancję na świadczone usługi serwisowe.