Firma Consafe Logistics przygotowała nową wersję rozwiązania klasy WMS – Astro w wersji 7.80. Zmiany obejmują m.in. udoskonalone zarządzanie wizualne, optymalizację zautomatyzowanego magazynowania i kompletacji zamówień oraz ulepszony proces fakturowania.

Najnowsza wersja rozwiązania Astro WMS 7.80 zawiera szereg usprawnień. Najważniejsze z nich dotyczą bardzo intuicyjnego, wizualnego interfejsu, dzięki któremu użytkownicy mają szybki i łatwy dostęp do szczegółowych informacji o pracy magazynu.

Inne wprowadzone usprawnienia obejmują wizualny interfejs użytkownika w części służącej do zarządzania wszystkimi typami zautomatyzowanych systemów magazynowania oraz udoskonalony wybór trasy kompletacji, co skraca odległości pokonywane w magazynie i przyspiesza realizację zamówienia. Trasy kompletacji są optymalizowane w oparciu o nowe algorytmy, które zmniejszają liczbę wizyt w tej samej alejce i umożliwiają ułożenie często wybieranych elementów na jednej palecie i późniejsze ich rozdzielenie pomiędzy poszczególne zamówienia.