Brother prezentuje nową serię kompaktowych nabiurkowych drukarek TD-4T, które wspierają technologię RFID wykorzystywaną m.in. do identyfikacji, monitorowania i zabezpieczeń. Modele TD4650TNWBR i TD4750TNWBR umożliwiają druk termotransferowy.

Model TD-4650TNWBR drukuje z maksymalną prędkością wynoszącą 203 mm na sekundę w rozdzielczości 203 dpi, a urządzenie TD-4750TNWBR 152 mm na sekundę w 300 dpi. Ponadto dwa niedawno wprowadzone do portfolio modele obsługują taśmy termotransferowe o długości do 300 m. Urządzenia można doposażyć w obcinak, który umożliwi sprawne odcinanie etykiet, odklejak oraz zewnętrzny uchwyt rolki.

Urządzenia pozwalają na szybkie drukowanie trwałych etykiet i oznaczeń towarów, które są odporne na działanie promieni słonecznych, temperatury, uszkodzenia mechaniczne, wilgoć, a także na wiele innych czynników zewnętrznych. Dzięki temu znajdą zastosowanie w takich branżach jak: handel detaliczny, logistyka, spedycja, transport czy nawet służba zdrowia.

Obie drukarki zostały wyposażone w czytelny kolorowy wyświetlacz LCD z zegarem o przekątnej 2,3” z 6-przyciskami nawigacyjnymi, co znacznie ułatwia obsługę. Drukarki serii TD-4T są kompatybilne z systemem Windows®, macOS® i Linux. Modele obsługują również popularne oprogramowanie Seagull BarTender oraz Seagull BarTender UltraLite Edition.

Drukarki Brother TD-4650TNWBR i TD-4750TNWBR nie wymagają rejestracji do 3-letniej gwarancji.