Axis Communications prezentuje nowe kamery – AXIS P3267-LV/LVE i AXIS P3268-LV/LVE – przystosowane do pracy w dowolnych warunkach oświetleniowych. Urządzenia zapewniają znakomitą jakość obrazu, a także zostały wyposażone w jednostkę głębokiego uczenia, umożliwiającą zaawansowaną analitykę na brzegu sieci.

AXIS P3267-LV/LVE to kamera o rozdzielczości 5MP, natomiast AXIS P3268-LV/LVE pracuje w rozdzielczości 4K – co zapewnia wierne odwzorowanie szczegółów i brak spadków w jakości obrazu. Ponadto kamery zostały wyposażone w najnowsze technologie Axis, takie jak Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR gwarantujące doskonały obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Urządzenia oparte są na najnowszym procesorze SoC ARTPEC-8, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z zaawansowanych funkcji, m.in. analityki opartej na głębokim uczeniu na brzegu sieci. Wbudowana aplikacja Axis Object Analytics pozwala na wykrywanie i klasyfikację ludzi oraz pojazdów ze względu na ich typ, a także na sprawne poruszanie się w VMS.

Kamery zostały wykonane w klasie IK10, co sprawia, że są w pełni przystosowane do pracy w warunkach zewnętrznych. Dodatkowo wbudowane zabezpieczenia cybernetyczne, takie jak Axis Edge Vault, chronią system przed nieautoryzowanym dostępem.

Aby zwiększyć elastyczność systemów monitoringu, urządzenia zostały wyposażone w złącza audio oraz I/O, które umożliwiają łatwą integrację z zewnętrznym sprzętem, na przykład mikrofonem.

Najważniejsze cechy:
• Doskonała jakość obrazu w rozdzielczości 5 MP (AXIS P3267-LV/LVE)/ 4K (AXIS P3268-LV/LVE)
• Lightfinder 2.0, Forensic WDR i OptimizedIR
• Analityka z głębokim uczeniem
• Wbudowane funkcje bezpieczeństwa cybernetycznego
• Łączność audio i złącza I/O