Nowe dotykowe komputery mobilne Zebra TC51 i TC56 z systemem Android oferują wysoką wytrzymałość i moc obliczeniową, łączność i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej oraz intuicyjność obsługi i oryginalny design.

Modele są skierowane do sektora handlu detalicznego oraz firm i instytucji zatrudniających personel terenowy.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
– Komputery mobilne z serii TC5 są równie nowoczesne i łatwe w użyciu, jak konsumenckie smartfony. Ich użytkownicy nie muszą wybierać między funkcjonalnością biznesową, wygodą obsługi a wyglądem urządzenia.

– Modele z serii TC5 zaprojektowano tak, aby działały przez lata i wytrzymywały przypadkowe upadki do wody lub na beton oraz pracę w zakurzonych obszarach.

– Modele z serii TC5 działają pod kontrolą systemu operacyjnego AndroidTM 6.0 (Marshmallow) i są wspierane przez Mobility DNA firmy Zebra – kompleksowy pakiet zabezpieczeń aplikacji, narzędzi deweloperskich oraz aplikacji mobilnych dla użytkowników końcowych.

– Komputery z serii TC5 korzystają z 64-bitowego, sześciordzeniowego procesora taktowanego zegarem 1,8 GHz, dzięki czemu aplikacje korporacyjne działają na nich nawet pięć razy szybciej i zużywają o 15 proc. mniej prądu w porównaniu z urządzeniami, które używają platform czterordzeniowych.

– Seria TC5 oferuje szereg funkcji, które zwiększają produktywność i komfort obsługi, m.in. łatwe odłączanie i wymianę akumulatora, duży 5-calowy ekran oraz konfigurowalne strefy dotykowe Active Edge™, które oferują szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji i aplikacji.

– Modele z serii TC5 zapewniają też łatwość wsparcia operacyjnego, co pozwala obniżyć łączne koszty eksploatacji (TCO), a także szybkie, niezawodne połączenia bezprzewodowe wewnątrz i na zewnątrz budynków dzięki obsłudze łączności 802.11ac/r/k Wi-Fi oraz and 4G LTE WWAN.