NEC Display Solutions wprowadził trzy nowe modele monitorów dotykowych z serii MultiSync V-TM, oferujące pięciopunktowy multi-touch, włącznie z obsługą gestów w Windows 7 i 8. Zastosowana technologia dotykowa umożliwia szybkie i dokładne przesuwanie palcem po ekranie, dzięki czemu użytkownicy mogą powiększać, przesuwać i obracać wyświetlane obiekty. Modele MultiSync V423-TM, V463-TM oraz MultiSync V652-TM  mają ekran, odpowiednio – 42”, 46” oraz 65”.

Funkcje dotykowe wraz z ulepszonym podświetleniem LED, zmniejszonym zużyciem energii i niższymi kosztami operacyjnymi sprawiają, że monitory idealnie nadają się do aplikacji interaktywnych w korporacjach, handlu, rozrywce i muzealnictwie.

Wszystkie modele wyposażono w metalową obudowę, co zwiększa ich wytrzymałość. W celu uzyskania pełnej czytelności obrazu w każdych ustawieniach, nowe monitory dysponują dwustronną szybą antyrefleksyjną, która redukuje odbicia światła i eliminuje efekt lustra. Monitory mogą być instalowane w pozycji pionowej i poziomej, a dodatkową elastyczność zapewniają różne opcje montażowe.