W sieci dystrybucyjnej Autoryzowanych Partnerów Handlowych Panasonic dostępne są dwa nowe profesjonalne wyświetlacze LCD: 70-calowy TH-70LF50 oraz TH-80LF50 o przekątnej ekranu 80-cali.

Monitory zostały opracowane z myślą o zastosowaniu w miejscach takich jak dworce kolejowe, lotniska, muzea czy centra handlowe. Urządzenia o przekątnej ekranu 70- i 80- cali mają wysokie wskaźniki jasności (700cd/m2) oraz kontrastu (5.000:1), zapewniając doskonałą widoczność i czytelność wyświetlanego obrazu w jakości Full-HD niezależnie od kąta patrzenia. Jednocześnie wprowadzony w nowych monitorach Panasonic tryb Eco Mode umożliwia zmniejszenie poboru energii do 260 W. Dodatkową cechą urządzeń jest pokrycie ich ekranów szkłem odpornym na uderzenia.

Wyświetlacze Panasonic TH-70LF50 oraz TH-80LF50 wyposażone zostały w Slot 2.0, pozwalający na instalację karty rozszerzeń oraz port LAN, który umożliwia sterowanie nimi. Urządzenia wyróżniają się głębokością 89 mm, co czyni je jednymi z najcieńszych w swojej klasie, oraz niewielką wagą, wynoszącą odpowiednio 47 i 60 kg. Monitory mogą być instalowane zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej oraz tworzyć video-ściany o maksymalnej wielkości 5×5.