Sklep MediaMarkt przy ul. Żorskiej 1 w Rybniku został gruntownie przebudowany, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców miasta i okolic. Jest to obecnie najnowocześniejszy sklep z elektroniką użytkową w regionie.

MediaMarkt w Rybniku jest ulubionym miejscem zakupów nowoczesnej elektroniki użytkowej. Mieszkańcy miasta doceniają kompleksową ofertę produktów i usług oraz miłą i fachową obsługę. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom konsumentów oraz w trosce o najwyższy komfort zakupów, MediaMarkt gruntownie przebudował swój sklep. Nowa przestrzeń handlowa została zaaranżowana tak, aby ułatwić odwiedzającym zapoznanie się z najnowszymi urządzeniami i ich funkcjami, łatwo porównać dostępne modele oraz usprawnić proces zakupowy.

– Dla użytkowników nowych technologii ważne jest, żeby mogli od razu cieszyć się zakupionym sprzętem oraz bezpiecznie i w pełni korzystać ze wszystkich jego możliwości. Dlatego klienci doceniają nasze kompleksowe podejście do ich potrzeb – w MediaMarkt znajdą nie tylko pełny wybór nowoczesnej elektroniki, ale również szeroką ofertę usług. Jest to naszym atutem na rynku. Personel sklepu pomoże wybrać urządzenia i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu życia kupujących – mówi Wacław Serafin, Kierownik Sklepu MediaMarkt w Rybniku.

Pełna oferta produktowa

W MediaMarkt można znaleźć szeroki wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, elektroniki sportowej, a także praktycznych i modnych akcesoriów czołowych producentów. Do sklepu warto wybrać się również po dobrą muzykę i film. Nawet najbardziej wymagający fani nowych technologii znajdą tu dla siebie odpowiednie urządzenia.

Kompleksowa oferta sklepu obejmuje również usługi takie jak: dostawa, instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można zawrzeć umowę o usługi Telewizji NC+, zabezpieczyć smartfona folią ochronną czy folią antybakteryjną. Kupując roczną ochronę antywirusową McAfee, zapewnimy ochronę nieograniczonej liczbie urządzeń – zarówno telefonów, tabletów, jak i komputerów.

Urządzenia kupione w MediaMarkt możemy ubezpieczyć w programie Gwarancja+. Market oferuje ubezpieczenie komputera, konsoli, małego i dużego AGD, sprzętu foto, audio i nawigacji, a także telewizora, telefonu, tabletu i urządzeń mobilnych. Do wyboru mamy różne warianty ubezpieczenia dopasowane do konkretnych produktów, a co za tym idzie, obejmujące taki zakres ryzyka, który rzeczywiście dotyczy kupowanego sprzętu.

Sklep prowadzi również sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach i przy minimum formalności.

MediaMarkt jako jedyna na rynku sieć z elektroniką użytkową oferuje pozagwarancyjne naprawy sprzętów, również tych kupionych w innych sklepach.

Sklep dba o środowisko naturalne i zachęca do tego wszystkich konsumentów. Dlatego jedną z oferowanych usług jest nieodpłatne przyjmowanie starych urządzeń, zgodnych z asortymentem sklepu. Można je oddać nawet jeśli nie zakupiło się nowych produktów. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.