Jazda najnowszą teslą S lub skok na linie z 222 metrów? Ekstremalne przeżycia od Super Prezentów już dostępne w Starym Browarze.
Na klientów prestiżowego centrum czeka blisko 2000 propozycji m.in. liczne atrakcje dostępne w Poznaniu i jego okolicach.

Na szczególną uwagę zasługują jazdy superautami na poznańskim torze wyścigowym albo najmodniejszym ostatnio samochodem z napędem elektrycznym – teslą S – po ulicach Poznania. Lokalną atrakcją są również niezapomniane loty widokowe hydroplanem, a z okolic – skoki na linie z najwyższego obiektu do skoków w Europie – komina w Głogowie o wysokości 222 m.

Stoisko Super Prezentów znajduje się w skrzydle Atrium na poziomie -1, w sąsiedztwie sklepów Piotr i Paweł oraz RTV Euro AGD. To największe z dotychczasowych stoisk Super Prezentów działających w centrach handlowych. Na najdłuższym jak do tej pory regale ekspozycyjnym znalazła się najszersza oferta voucherów i zestawów prezentowych. Aranżacja i kolorystyka stoiska jest przejrzysta i klasyczna, spełniając tym samym wysokie standardy zarządcy Starego Browaru, który wybrał ofertę Super Prezentów spośród kilku firm ubiegających się o tę lokalizację.

Poznański Stary Browar jest siódmą lokalizacją Super Prezentów w centrum handlowym. Wcześniej firma uruchomiła punkty w Warszawie (CH Targówek i Galeria Mokotów), w Krakowie (Galeria Kazimierz), we Wrocławiu (Galeria Dominikańska) i w Pasażu Łódzkim. W 2016 roku ruszył firmowy salon Super Prezenty Boutique przy ulicy Chmielnej, popularnym wśród mieszkańców i turystów pasażu handlowym w prestiżowej części Warszawy.

Super Prezenty współpracują już z blisko 500 partnerami, którzy oferują niemal 2000 atrakcji na terenie całej Polski.