Barbora – lider sklepów spożywczych online w krajach bałtyckich, który od stycznia prowadzi sprzedaż internetową również w Polsce – poszerza ofertę produktową o kolejne świeże, wysokiej jakości produkty spożywcze pochodzące od lokalnych dostawców. Asortyment sklepu został wzbogacony o ryby od firmy Mirko. Klienci Barbora.pl mogą już także kupić owoce i warzywa BIO od marki EkoWital.

Nowy dostawca ryb to rodzinne przedsiębiorstwo ze stuprocentowo polskim kapitałem i wieloletnim doświadczeniem na rynku. Większość ryb oferowanych przez firmę pochodzi z Bałtyku. Poławiane są zgodnie z obowiązującymi normami jakości i ochrony środowiska naturalnego oraz posiadają certyfikaty zrównoważonego rybołówstwa (MSC). Propozycję codziennych zakupów na Barbora.pl wzbogaciły m.in. świeży pstrąg, filet z łososia, dorsza czy mintaja.

BIO warzywa i owoce – zdrowy wybór na co dzień

Klienci poszukujący na Barbora.pl warzyw i owoców z upraw ekologicznych mogą skorzystać z bogatej propozycji od marki EkoWital. To krajowy dystrybutor i importer naturalnych, ekologicznych produktów pochodzących wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Ekowarzywa
i owoce są uprawiane bez udziału chemicznych środków ochrony, co gwarantuje ich najwyższą jakość, bogactwo składników odżywczych, a jednocześnie poszanowanie środowiska naturalnego.

– Rozwijanie współpracy z lokalnymi dostawcami jest jednym z naszych priorytetów. W sposób szczególny zależy nam na przedsiębiorcach, którzy podobnie jak my, stawiają na wysoką jakość. Firma Mirko to rzemieślnicza marka z Pomorza z wieloletnią tradycją, która swoim asortymentem i podejściem do prowadzenia biznesu idealnie wpisuje się w nasze zapotrzebowanie i stosowaną politykę. Podobnie EkoWital – marka wysoko wyspecjalizowana w dystrvbucji produktów ekologicznych oraz o specjalnym przeznaczeniu żywieniowym – mówi Andrius Mikalauskas, CEO Barbora w Polsce. – W przypadku świeżych produktów niezwykle istotne jest sprawdzone źródło pochodzenia oraz bezpieczny transport. Zarówno nasi nowi dostawcy, jak i Barbora spełniają te wymagania, dzięki czemu możemy dać gwarancję, że do mieszkańców Warszawy trafi najlepszej jakości asortyment – dodaje.

Bezpieczna dostawa

Dowóz zakupów dokonanych na Barbora.pl odbywa się specjalnie dostosowanymi do tego celu vanami, wyposażonymi w urządzenia chłodnicze i zamrażarki. Dzięki temu klienci mają pewność, że wszystkie produkty będą świeże i w nienaruszonym stanie.

Ponadto, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników, dostawcy Barbory stosują się do zasad reżimu sanitarnego często dezynfekując dłonie oraz poprawnie zasłaniając usta i nos. Zakupy są doręczane w sposób bezkontaktowy – kurier zostawia je po drzwiami, zachowując bezpieczną odległość.

Bogata oferta produktów

Barbora to lider sklepów spożywczych online w krajach bałtyckich, który w styczniu 2021 uruchomił sklep online również w Polsce. Pierwszym miastem, objętym usługą, jest Warszawa. Mieszkańcy stolicy pod adresem www.barbora.pl znajdą szeroką ofertę produktów spożywczych oraz artykułów codziennego użytku z dostawą do domu tego samego dnia . Oprócz wysokiej jakości obsługi Barbora oferuje polskim konsumentom świeże i lokalne produkty w konkurencyjnych cenach. Dostawa zakupów do domów warszawiaków jest bezpłatna.