Stery polskiego oddziału Consafe Logistics, przejął Arkadiusz Sikora. Nowy dyrektor zarządzający poprzednio piastował stanowisko regionalnego dyrektora ds. operacyjnych na Europę Środkową i Wschodnią (CEE) w spółce SAP.

– Moją ambicją jest intensywny rozwój firmy na rynku dedykowanych rozwiązań IT dla łańcucha dostaw, w tym rozwiązań mobilnych w logistyce – mówi Arkadiusz Sikora.

Arkadiusz Sikora jest menedżerem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem na rynku rozwiązań IT. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej i studiów Warsaw-Illinois Executive MBA na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ze spółką SAP był związany od 1997 roku, kiedy rozpoczął pracę w jej wrocławskim oddziale, gdzie odpowiadał za lokalizację oprogramowania. Przez kolejne lata pełnił szereg funkcji menedżerskich w ramach polskich a następnie środkowo europejskich struktur SAP.  W latach 2009-2012 zajmował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych SAP na Europę Środkowo-Wschodnią, a w ostatnim czasie był odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań (m.in. dedykowanych dla łańcucha dostaw) w regionie Europy  Środkowo-Wschodniej. Arkadiusz Sikora posiada szeroką wiedzę w zakresie rozwoju i sprzedaży systemów ERP.