Na mapie gastronomicznej CH Focus pojawiło się nowe miejsce. Od 6 lipca bydgoszczanie mogą zamawiać świeże i smaczne posiłki w restauracji Green it., znajdującej się na poziomie +1 galerii, w sąsiedztwie lokali Top Lunch i North Fish. Różnorodność składników i bogactwo smaków zadowolą kulinarne gusta każdego klienta. Fani jedzenia „do ręki” mają do dyspozycji szeroki wybór wrap’ów – z kurczakiem, z wołowiną, z tuńczykiem – a także warzywną tortillę. Smakosze lekkich dań mogą spróbować pożywnych sałatek z menu albo samodzielnie skomponować własną z ulubionych składników.

Otwarcie restauracji Green it. w bydgoskim Focusie to dobra wiadomość dla miłośników zdrowego odżywiania i osób dbających o linię, a jednocześnie poszukujących ciekawych miejsc kulinarnych, zgodnych z ich preferencjami. Green it. to sieć barów ze zdrową żywnością, sokami i przekąskami. Specjalnością lokalu są zawijane wrapy z szerokim wyborem składników warzywnych oraz mięsnych. Oprócz tego restauracja oferuje różnorodne sałatki, smoothies, zielone soki z warzyw i owoców, a także codziennie punkt serwuje aromatyczną zupę dnia. Restauracja oferuje szeroki wybór menu przygotowanego z myślą o wegetarianach i weganach. Jej atutem jest to, że klienci mają możliwość samodzielnego skomponowania wrapa lub sałatki.

– Menu Green it. oparte jest na naturalnych produktach od najlepszych lokalnych dostawców. Różnorodne wrapy, sałatki, zupy i soki tworzą szeroki wachlarz apetycznych i aromatycznych propozycji dla wszystkich. Mamy nadzieję, że nowo otwarty lokal będzie cieszył się dużym powodzeniem i spełni wymagania klientów, którzy oczekują zdrowych posiłków, przyrządzanych wyłącznie ze świeżych produktów – mówi Piotr Bartuzi, przedstawiciel spółki Eat Green. – Wiele osób odwiedzających CH Focus to świadomi klienci poszukujący unikalnej oferty, a jednocześnie przywiązujący dużą wagę do zdrowego stylu życia. Podczas wizyt w galerii w porze śniadaniowej lub lunchowej mają możliwość skorzystania z pełnowartościowych dań oferowanych w Green it., do czego gorąco zachęcamy – dodaje Piotr Bartuzi.

Green it to wrapowo-sałatkowa sieć, która powstała w 2014 roku. Wszystkie potrawy składają się ze zdrowych, naturalnych składników wybranych z bogatej palety świeżych warzyw, owoców (również egzotycznych). Innowacją marki jest cała gama ciepłych składników, w tym soczystych mięs, kasz aromatyzowanych ziołami oraz pieczonych warzyw. Dania uzupełnione są lekkimi, własnej produkcji dressingami. Zgodnie z filozofią Green it., sieć przywiązuje dużą wagę do zdrowego żywienia konsumentów. W swoim menu oferuje wszystko, czego potrzebuje każdy z nas do odpowiednio zbilansowanego posiłku: świeże i pełne witamin warzywa i owoce, dające energię zboża i kasze, sycące pyszne mięso i sery.

– Serdecznie witamy Green it. w gronie naszych najemców. To kolejna restauracja tej marki otwierana w centrum handlowym należącym do Grupy Atrium – jedna funkcjonuje już od kilku lat z powodzeniem w warszawskim Atrium Targówek. Nowy punkt z jedzeniem stanowi wartość dodaną dla CH Focus oraz uzupełnienie naszego dotychczasowego portfolio w segmencie gastronomicznym. Mając na uwadze oczekiwania klientów i wymogi zmieniającego się rynku, wciąż dążymy do urozmaicenia oferty usługowej i restauracyjnej, po to, aby każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie. W ten sposób klienci zyskują zróżnicowany i bogaty wybór produktów, dostosowanych do ich potrzeb, preferencji i zasobów finansowych- mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

rhdr