Od 7 czerwca na polskim rynku dostępny jest nowy sprzedawca internetowy – Cashload.pl. Będzie oferował on możliwość szybkiego, jednorazowego zakupu produktów cyfrowych w kategoriach kart podarunkowych, kodów do gier, doładowań telefonicznych i pieniądza elektronicznego, np. Paysafecard. Celem platformy, będącej własnością Digital Reload, jest wykorzystanie silnej pozycji w sektorze kart prepaid zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy.

Digital Reload jest wiodącym europejskim dostawcą elektronicznych systemów transakcyjnych i dystrybucyjnych w sektorze prepaid. Jako pionier cyfrowych rozwiązań płatniczych, opracowuje innowacyjne produkty budujące trwałe relacje pomiędzy klientami i dostawcami.

Oprócz sprzedaży w kanale Cashload.pl firma chce zaoferować nowoczesne rozwiązania cyfrowe użytkownikom sieci i detalistom posiadającym własne strony internetowe oraz sklepy online – Cashload.pl będzie docelowo dostępne w systemie white-label dla innych podmiotów, bez konieczności programowania własnego bezpiecznego środowiska do sprzedaży kodów elektronicznych.

– Nasza firma obsługuje od ponad 20 lat setki sklepów oraz sieci detaliczne na 11 rynkach Europy, oferując dystrybucję kart przedpłaconych, kart podarunkowych, pieniądza elektronicznego i doładowań telefonicznych w punktach sprzedaży. Obecnie, oprócz dostępności usług na terminalach płatniczych, rozwijamy intensywnie kanał e-commerce. Cashload.pl to już czwarta platforma w Europie naszego autorstwa, z wcześniejszymi serwisami: kartypodarunkowe.online, Cashload.com w Niemczech i Cashload.cz w Czechach. Innowacyjność naszych rozwiązań Omnichannel i White-label pozwala na wykorzystanie rozwiązań online w istniejących już sklepach internetowych i stacjonarnych, niezależnie od posiadanej infrastruktury. Nasze rozwiązanie można łatwo dodać do istniejącego sklepu internetowego, pod własną marką lub wykorzystać jako wirtualny terminal sprzedażowy w stacjonarnych sklepach – mówi Grzegorz Mucha, Dyrektor Zarządzający Digital Reload Polska.

Dzięki partnerstwu ze znanymi markami, oferta Cashload.pl to szeroki wybór kart przedpłaconych, w tym m.in. kart podarunkowych, kodów do gier oraz Paysafecard. W ofercie znajdzie się również uniwersalna karta podarunkowa MULTIKARTA 7 życzeń, której podstawową zaletą jest to, że można ją wymienić na każdą inną kartę podarunkową dostępną na kartypodarunkowe.online. Karty przedpłacone to również możliwość dostępu do świata gier i rozrywki, w tym subskrypcji znanych konsoli do gier oraz świata muzyki i video na żądanie.

W związku z rosnącą popularyzacją transakcji online z użyciem pieniądza elektronicznego, korzystający z Paysafecard, będą mogli nabyć karty Paysafecard bezpośrednio na Cashload.pl.

Poza tym na platformie znajdą się doładowania telefoniczne wszystkich popularnych operatorów w Polsce.

Cyfrowe karty podarunkowe i pieniądz elektroniczny stale zdobywają zwolenników na całym świecie, głównie ze względu na prostotę i wygodę oraz z racji na bezpieczeństwo i anonimowość. Może to być także efektywne narzędzie skutecznego marketingu dla firm i lojalizacji klientów.