Dla centrum handlowego Nowy Rynek w Jeleniej Górze dzieci stanowią ważną grupę klientów. Z myślą o nich pod dachem galerii powstają wciąż nowe przestrzenie i atrakcje. Tylko w ostatnich tygodniach lifting przeszła strefa zabaw Kids Zone, ruszyła interaktywna wystawa PlayMobil i uruchomiono automat z zabawkami. A to nie koniec planowanych atrakcji.

– Zakupy mają być czasem spędzonym przyjemnie nie tylko przez dorosłych, lecz także przez dzieci, które często są nieodłącznymi towarzyszami rodziców. Zależy nam na tym, by maksymalnie uatrakcyjnić maluchom pobyt w naszej galerii. To dlatego tak wiele czasu i środków od początku działalności angażujemy w ofertę skierowaną do najmłodszych – wyjaśnia Anna Szlaga, Marketing Manager Nowego Rynku.

W portfolio najemców Nowego Rynku nie brakuje dużych marek dziecięcych, takich jak Smyk czy sklepów z kreatywnymi zabawkami, jak Wyspa Szkrabów. Na terenie galerii znalazła się też strefa rozrywki Fun Park – największa tego typu przestrzeń w regionie dla dzieci i młodzieży, oferująca m.in. dwupoziomową konstrukcję ze zjeżdżalniami, basen z piłkami, labiryntami i trampoliną, salki urodzinowe i liczne automaty.

Systematycznie powiększa się też oferta dodatkowych atrakcji dla dzieci w galerii. Strefę Kids Zone, czyli mini plac zabaw, otwarty dla klientów na parterze, poddano niedawno odświeżeniu. Obecnie można w niej m.in. obejrzeć część eksponatów z interaktywnej wystawy PlayMobil. Pozostałe figury z ekspozycji klienci mogą podziwiać tuż obok sklepu z zabawkami Wyspa Szkrabów, gdzie maluchy mają szansę pobawić się najnowszymi zestawami. Co więcej, od sierpnia na poziomie -1 działa licencjonowany automat z zabawkami dla dzieci, a z początkiem września wystartuje wypożyczalnia samochodzików akumulatorowych. Na 1 poziomie galerii do dyspozycji dzieci zostaną oddane nowoczesne, zdalnie sterowane samochodziki, które umilą czas podczas zakupów najmłodszym i ich rodzicom.

 

Nowy Rynek to 2-poziomowa galeria handlowa z najszerszą ofertą mody w Jeleniej Górze i okolicy. Na klientów czekają tu dotąd nieobecne w mieście marki mody damskiej i męskiej, jak: H&M, New Yorker, Stradivarius, Bershka, GATE, a także supermarket Intermarché, punkty gastronomiczne i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Klienci mają do dyspozycji darmowy parking i bezpłatny dostęp do internetu.