Sieć salonów obuwniczych marki Wojas otworzyła swój salon w nowej lokalizacji w centrum handlowym Turawa Park w Zawadzie k. Opola. Większy lokal zajmuje ok. 90 mkw. powierzchni handlowej i znajduje się tuż obok Pralni Perfect Clean, naprzeciwko lodziarni Grycan.

Dotychczasowa oferta handlowa salonu marki Wojas w centrum Turawa Park cieszyła się tak dużą popularnością, że zarząd WOJAS S.A. zdecydował się na otwarcie nowego, większego lokalu w atrakcyjnej lokalizacji. Dzięki relokacji sklep zyskał większą powierzchnię, jest bardziej nowoczesny i lepiej wyposażony. Na klientów czeka oferta z kolekcji wiosenno-letniej, a na większość asortymentu przewidziany jest rabat nawet do – 70%.

„Odświeżenie wizerunku oraz poszerzenie oferty handlowej to główne czynniki, które złożyły się na podjęcie decyzji o relokacji naszego salonu” – powiedział Maciej Wojas, Dyrektor ds. sprzedaży detalicznej, WOJAS S.A.

WOJAS S.A. to polska firma obecna na rynku od niemal 30 lat, specjalizująca się w produkcji obuwia skórzanego damskiego i męskiego. W ofercie posiada również galanterię skórzaną, dodatki oraz środki do pielęgnacji obuwia. Marka prowadzi ponad 170 salonów firmowych na terenie Polski, Słowacji, Białorusi, Czech i Rumunii. Co roku produkuje kilkaset tysięcy par obuwia najwyższej jakości.

CH Turawa Park jest nowoczesnym obiektem handlowym, łączącym cechy galerii handlowej i retail parku. Na ponad 36 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej znajduje się 70 sklepów i punktów usługowych. Jest wśród nich hipermarket spożywczy Carrefour oraz Punkt Odbioru Zamówień IKEA. Klienci mogą korzystać z 1400 bezpłatnych miejsc parkingowych. Wśród głównych najemców CH Turawa Park znajdują się m.in.: Reserved, Mohito, Sinsay, Media Expert, Smyk, Calypso Fitness Club, C&A, Martes Sport, KiK, CCC, Super-Pharm, Takko Fashion, Deichmann, Carry, Szachownica, Rossmann, Sephora, Empik.