Firma Zebra Technologies zaprezentowała TC20 – wzmocniony komputer mobilny, zaprojektowany specjalnie pod kątem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

TC20 to lekkie, wytrzymałe, przeznaczone do długotrwałej eksploatacji urządzenie mobilne, stworzone do użytku w pomieszczeniach. Skierowane jest do firm z sektora MŚP z takich branż, jak handel detaliczny i hotelarstwo/turystyka, w których kluczowe znaczenie ma zrównoważenie funkcjonalności urządzenia i jego kosztu. Opracowując TC20, Zebra wykorzystała wieloletnie doświadczenie we wprowadzaniu nowych technologii dla firm – jej celem było zrewolucjonizowanie rynku MŚP, na którym ciągle jeszcze na szeroką skalę stosuje się przestarzałe systemy dokumentacji papierowej i podatne na uszkodzenia urządzenia klasy konsumenckiej nieprzystosowane do zastosowań biznesowych. Dzięki wzmocnionemu, a przy tym lekkiemu modelowi TC20, małe i średnie firmy mogą wykorzystywać rozwiązania biznesowe, takie jak wbudowany skaner, bardziej wytrzymały akumulator i zwiększona liczba opcji łączności. Ten zaawansowany komputer mobilny pod względem konstrukcji i interfejsu użytkownika nie różni się od urządzeń klasy konsumenckiej.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

• Model TC20 oferuje skanowanie kodów kreskowych 1D i 2D. Po połączeniu z szyną UHF RFID Zebra® RFD2000 można go łatwo rozbudować o funkcje odczytu, zapisu i lokalizowania znaczników UHF RFID. To udogodnienie sprawia, że TC20 znajdzie zastosowanie w środowiskach sprzedaży detalicznej. Małe przedsiębiorstwa będą mogły korzystać ze zintegrowanej obsługi kodów kreskowych klasy korporacyjnej oraz odczytu znaczników RFID. Tym samym nie będą musiały już korzystać z zawodnych, wolnych i zużywających dużo prądu kamer w smartfonach.

• TC20 posiada obudowę, która jest odporna na zapylenia i przypadkowe upadki. Dzięki temu zmniejsza się liczba drogich napraw i wydłuża okres bardziej produktywnej eksploatacji.

• Program Zebra OneCare™, LifeGuard™ dla rozwiązań z systemem Android™ oferuje rozszerzone aktualizacje bezpieczeństwa dla TC20 przez dłuższy okres, zapewniając tym samym bezpieczeństwo systemu operacyjnego.

• Wdrożenie TC20 jest łatwe i nie wymaga czasochłonnego szkolenia personelu. Jasny wyświetlacz 4,3 cala i interfejs systemu Android zapewniają powszechnie znany, intuicyjny sposób obsługi, od razu po pierwszym uruchomieniu. TC20 jest dostępny w wersji tylko z ekranem dotykowym oraz z ekranem dotykowym i klawiaturą. Pracownicy, którzy go używają, mają więcej czasu dla klientów.

• TC20 jest smartfonem biznesowym klasy korporacyjnej. Został oparty na rozwiązaniu Mobility DNA oraz jego wyjątkowym ekosystemie oprogramowania, obejmującym Datawedge, StageNow, i Mobility Extensions, które usprawnia zarządzanie wdrożeniem i rozwiązywanie problemów.

• Funkcja łączności głosowej Workforce Connect Push-To-Talk Express firmy Zebra umożliwia personelowi komunikację głosową przez WLAN. Pracownicy mogą rozmawiać w trybie jeden do jednego lub w grupach, dzięki czemu mogą koordynować działania, reagować w czasie rzeczywistym na dynamicznie zmieniające się potrzeby i zapewnić lepszy poziom obsługi klienta.

• Szeroka gama akcesoriów, takich jak przypinany dodatkowy akumulator pozwalający na nieprzerwane użytkownie sprzętu, paski na rękę, kabury czy przypinana rękojeść skanera z włącznikiem spustowym, umożliwiają wykorzystywanie TC20 do realizacji wielu różnych zadań. Jednocześnie pracownicy są mniej obciążeni i pracują wydajniej.