Beata Szczytowska, dotychczasowy wiceprezes i dyrektor finansowy została powołana na stanowisko prezesa zarządu Interchem, Polbity i Drogerii Aster. Zmiany nastąpiły także we wszystkich zarządach spółek. Na stanowisko wiceprezesa Drogerii Aster powołano Tomasza Kopcia, który pełni analogiczne funkcje  w Interchem i Polbita. Grzegorz Nędza pozostał na stanowisku wiceprezesa zarządu Interchem odpowiedzialnego za dystrybucję i sieć franczyzową.

Zarząd w nowym składzie zobowiązano do kontynuowania procesu integracji biznesu detalicznego oraz do wzmacniania pozycji firmy na coraz bardziej konkurencyjnym rynku drogeryjnym.

Beata Szczytowska jest absolwentką Wydziału Finansów i Statystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 1992 – 2000 piastowała stanowisko Głównego Księgowego, a także Dyrektora Finansowego w wielu spółkach prawa handlowego, m.in. SAS Service Partner, Office Depot Potamkin International Polska Sp. z o.o., Oriflame Products Poland Sp. z o.o. W 2000 roku dołączyła do zespołu spółki Super-Pharm Poland, jako Dyrektor Finansowy/Główny Księgowy, jednocześnie pełniąc funkcję Członka Zarządu. Stanowisko Dyrektora Finansowego, Wiceprezesa Zarządu w Spółce Polbita, prowadzącej sieć sklepów Natura Drogerie, objęła w 2007 roku.

Interchem to jeden z największych w Polsce dystrybutorów kosmetyków i chemii gospodarczej.  Z końcem 2011 roku Interchem stał się właścicielem spółki Polbita, właściciela Drogerii Natura. Połączenie rozpoznawalnej marki Drogerie Natura z rozwijaną przez Interchem siecią Drogerie Aster stworzyło silnego wicelidera na rynku z prawie 400 sklepami w całej Polsce.