Brother Polska dodał do regularnej oferty zestaw PT-E550WSP, który składa się z mobilnej przemysłowej drukarki etykiet z klawiaturą QWERTY oraz 4 kompletów taśm dedykowanych branży (TZE-241, TZE-251, TZE-651, TZE-FX231). Zestaw umożliwia profesjonalny druk ostrzeżeń i oznaczeń identyfikacyjnych, który jest zgodny z przepisami obowiązującymi w zakresie znakowania urządzeń, przewodów i kabli.
Nowy zestaw sprawdzi się w codziennej pracy elektryków i instalatorów infrastruktury technicznej, którzy potrzebują sprawnie oznakować takie elementy jak przewody, kable, elementy infrastruktury sieciowej czy sprzęty elektryczne zgodnie z branżowymi wymaganiami.

Przenośna drukarka etykiet PT-E550W, która jest w tym zestawie, posiada czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD oraz dedykowane klawisze do intuicyjnego tworzenia oznaczeń. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję drukowania kodów kreskowych oraz szeregowania. Dodatkowo umożliwia zapisanie często używanych etykiet w pamięci, co umożliwia szybki wydruk, gdy są one potrzebne. Ta drukarka oznaczeń znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są mobilne urządzenia pozwalające na druk etykiet odpornych na kurz, temperaturę i warunki atmosferyczne.

Dzięki darmowej aplikacji Mobile Cable Label Tool firmy Brother możliwe jest szybkie tworzenie szeregu personalizowanych etykiet oraz wykorzystanie istniejących szablonów oznaczeń o szerokości do 24 mm na taśmach TZe-FX231, TZe-241, TZe-251 i TZe-651.

Bezprzewodowe połączenie lub przez USB umożliwia prosty transfer danych i wsparcie aplikacji, która zapewnia dostęp do szablonów istotnych dla branży.