Mieszkańcy Olsztyna kochają nowe technologie, a ulubionym miejscem zakupów nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń jest sklep MediaMarkt, który świętuje obecnie swoje 13 urodziny. Dzięki niedawno zakończonej modernizacji, zapewnia jeszcze bardziej komfortowe warunki poznania i zakupów najnowocześniejszych technologii. Z okazji urodzin, olsztyński MediaMarkt przygotował ciekawą ofertę promocyjną ze wszystkich kategorii produktowych.

Postęp technologiczny sprawił, ze nowe technologie stały się codziennością. Obserwujemy zmianę sposobu komunikowania się, stylu życia i wkraczanie technologii w coraz to nowe obszary.
– Nasz sklep każdego roku odwiedza kilkaset tysięcy osób zainteresowanych naszą szeroką ofertą produktów i usług. Cieszę się, że udało nam się zdobyć tak dużą popularność wśród mieszkańców – mówi Grzegorz Musiałowicz, Dyrektor MediaMarkt w Olsztynie.

Olsztyński MediaMarkt rozszerza swą działalność poza wąsko pojmowaną rolę sklepu. Chcemy pokazywać, że nowoczesne rozwiązania technologiczne nie tylko ułatwiają nam życie, ale też mogą dostarczać wiele przyjemności każdego dnia – mówi Grzegorz Musiałowicz, Dyrektor MediaMarkt w Olsztynie. – W naszym sklepie można swobodnie przetestować funkcje produktów i bezpośrednio zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Dysponujemy stanowiskiem, na którym każdy może wypróbować gry, organizujemy ich premiery i pokazy. Nasi klienci mogą skorzystać także ze stanowiska Wirtualnej Rzeczywistości, która dostarcza naprawdę unikalnych wrażeń.

Sklep MediaMarkt oferuje fachowe doradztwo – profesjonalnie przygotowany personel pomoże każdemu dobrać produkty i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i stylu życia. Co istotne, z porad tych mogą skorzystać również osoby z wadami słuchu – olsztyński MediaMarkt jest bowiem wyposażony w System Komunikacji Niewerbalnej – usługę, która umożliwia kontakt z tłumaczem języka migowego.

Wyróżnikiem Media Markt jest kompleksowe podejście do potrzeb użytkowników nowoczesnej elektroniki. Olsztyński MediaMarkt oferuje swoim klientom bogaty pakiet usług, które pozwolą natychmiast w pełni cieszyć się zakupionym produktem. Przy zakupie sprzętu można np. skorzystać z oferty ratalnej, czy kupić opcję rozszerzonej ochrony produktów, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub telewizji NC+, a nawet podpisać umowę na zakup energii. Klienci mogą zamówić nie tylko dostawę, ale też instalację w domu zakupionego telewizora, zmywarki lub pralki. Sklep oferuje również zabezpieczenie tabletów i smartfonów szybą lub folią ochronną, pierwsze uruchomienie komputera, instalację oprogramowania, przegrywanie danych z urządzeń. Można tu również kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne, bezpłatnie odebrać sprzęt zakupiony na stronie www, a także zostawić zużyty sprzęt, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.