OPTeam, integrator i dostawca oprogramowania, poszerza swoją ofertę o kolejne systemy informatyczne TETA – TETA ERP, TETA BI i TETA HR.

– Systemy TETA pozwolą nam na wzmocnienie oferty OPTeam dla średnich i dużych przedsiębiorstw – mówi Wacław Szary, prezes zarządu OPTeam. – Do tej pory opieraliśmy sprzedaż w tym segmencie na rozwiązaniach własnych oraz systemach Comarch. Wypracowane standardy, wykwalifikowana kadra i lata doświadczeń pozwolą nam na świadczenie usług wdrożeniowych i serwisowych przy zachowaniu efektywności kosztowej takich prac. Planujemy zarówno obsługę obecnych użytkowników oprogramowania TETA, jak też firm, które dopiero zamierzają takie oprogramowanie nabyć.

W strukturze OPTeamu uruchomione zostało Centrum Kompetencyjne TETA, które oferuje usługi świadczone przez pracowników doświadczonych w obsłudze i parametryzacji oprogramowania TETA. Firma OPTeam oferuje usługi, które pozwalają na pełne wykorzystywanie możliwości systemów poprzez zindywidualizowane dostosowanie funkcjonalności, szkolenia oraz rekonfiguracje wynikające z rozwoju lub bieżących potrzeb użytkowników.

OPTeam działa na rynku usług IT od 1988 roku. Spółka jest producentem i integratorem specjalistycznych systemów informatycznych opartych o technologie kart elektronicznych. W obszarze działalności OPTeam znajduje się również dostarczanie i integracja zaawansowanych rozwiązań ICT związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem danych, budowa sieci teleinformatycznych, centrów przetwarzania danych oraz dostarczanie i wdrażanie systemów do zarządzania przedsiębiorstwami klasy ERP. Spółka specjalizuje się także w projektowaniu i budowie rozwiązań efektywnie wykorzystujących technologie internetowe oraz prowadzi działalność z zakresu integracji fiskalnych systemów sprzedaży.