Rebecca Hessel Cohen stworzyła LoveShackFancy w 2013 roku – mimo krótkiej, bo 8-letniej historii, marka szybko stała się międzynarodowym sukcesem. Każda kolekcja to synonim boho, romantyzmu oraz vintage parties. Zdobione falbanami sukienki szybko znalazły zwolenniczki również w Polsce. To właśnie z myślą o nich Salon Moliera 2 | Warszawa już dzisiaj otworzył pierwszy w Polsce shop-in-shop, gdzie można znaleźć nowości LoveShackFancy na sezon wiosna-lato 2021!

Nowojorska marka LoveShackFancy została założona w 2013 roku przez Rebeccę Hessel Cohen. Każda kolekcja to połączenie romantyzmu, lekkości stylu boho z miejskim tempem życia. Jak powstał pomysł na założenie brandu? Wszystko zaczęło się od ceremonii ślubnej projektantki, która osobiście zaprojektowała stroje dla swoich druhen – przyjaciółki były zachwycone! Był to przełomowy moment, który miał olbrzymi wpływ na późniejsze sukcesy. Już pierwsza linia ubrań przyniosła Rebecce międzynarodową sławę. W szybkim czasie do grona fanek sukienek w stylu vintage dołączyły światowe gwiazdy, takie jak Jennifer Lopez czy Gwyneth Paltrow.

Nie dziwi więc fakt, iż Salon Moliera 2 | Warszawa już dzisiaj otworzył pierwszy w Polsce shop-in-shop LoveShackFancy! Każda fanka marki znajdzie tutaj sukienki, swetry, dresy, których stylistyka jest synonimem niezwykle modnego w sezonie wiosna-lato 2021 stylu boho. Kroje podkreślające kobiecość, pudrowa kolorystyka, ręcznie tworzone koronki czy romantyczne nadruki – każdy element został zainspirowany stylem vintage. Podobnie jak wyjątkowe wnętrze cornera. Przyciągający wzrok kryształowy żyrandol powstały w XX wieku i sprowadzony z Francji specjalnie na tę okazję, meble wykonane na zamówienie, ręcznie tkane, wiklinowe walizki z lat 50., które świetnie oddają ducha marki oraz wiosenne kwiaty – wszystko razem sprawia, że shop-in-shop LoveShackFancy śmiało można nazwać tajemniczym ogrodem.