W miniony wtorek otwarto nowy salon Tous. Sklep, zlokalizowany na parterze Poznań Plaza, to nowoczesny lokal o powierzchni 64 m2.
Tous to przede wszystkim unikalny, nowoczesny design i wysokiej jakości materiały. Biżuteria wykonana jest m.in. z 18-karatowego złota i srebra najwyższej próby. Zdobią ją np. diamenty i perły. Tous to także galanteria skórzana, torebki, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, portfele i szale. Firma słynie z wizerunku misia, który od 1985 r. jest oficjalnym symbolem marki i pojawia się na biżuterii i akcesoriach Tous. Produkty wykonywane są ręcznie przez wykwalifikowanych specjalistów w centrali firmy w Barcelonie. Marka skierowana jest do eleganckich kobiet poszukujących niezwykłego designu i najwyższej jakości produktów. Międzynarodową Ambasadorką firmy jest Gwyneth Paltrow.

– Tous to doświadczona marka z branży biżuteryjnej, która świetnie radzi sobie na polskim rynku. Nieustannie pracujemy nad tym, aby goście Poznań Plaza mieli dostęp do najbardziej lubianych sklepów, a takie marki jak Tous doskonale wpływają na różnorodność propozycji handlowej naszego centrum – mówi Wojciech Węgorzewski, dyrektor Poznań Plaza.

Poznań Plaza posiada szeroką ofertę salonów z biżuterią i akcesoriami. Wśród najemców, oprócz Tous, znajdują się m. in.  Apart, Ami Bijoux, Briju, SWISS, W.Kruk czy salon YES.

Centrum handlowe Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. Na blisko 30 tys. m2 klienci znajdą około 140 salonów i sklepów z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz wiele punktów usługowych i gastronomicznych. W Poznań Plaza obecne są marki premium: Chiara, Simple, Molton oraz popularne sklepy sieciowe: New Look, Promod, Zara i Reserved. Powodzeniem wśród klientów centrum cieszy się supermarket Piotr i Paweł. Na poszukujących technologicznych nowinek czeka wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore. W Poznań Plaza znajduje się 10 sali kinowych Cinema City i jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX. Poznań Plaza posiada certyfikat BREEAM.

Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.