Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo uruchamia internetowy salon SPA. Na klientki czekają przygotowane przez specjalistów opisy rytuałów pielęgnacyjnych, które można przeprowadzić w domowym zaciszu oraz informacje o produktach, przeznaczonych do użycia przy konkretnych zabiegach. Akcji wySPA towarzyszyć będą live’y w kanałach social media Kontigo. Pierwsze spotkanie z serii Beauty&SPA poprowadzi influencerka urodowa Klaudia Cukier Puder.

WySPA Kontigo to innowacyjny na polskim rynku, internetowy salon SPA, który będzie dostępny od 9.02 na stronie kontigo.pl w zakładce “wySPA”. Klientki będą mogły odszukać interesujący je rytuał pielęgnacyjny i zapoznać się z dokładną instrukcją, jak przeprowadzić go w domowych warunkach. Przy każdym zabiegu wyszczególniono przeznaczone do niego produkty, które można zamówić pojedynczo lub w zestawie z 10-procentowym rabatem. Kosmetyki zapakowane w specjalny, designerski beauty box to również doskonały pomysł na prezent.

Specjalistki ds. kosmetyków z Kontigo przygotowały na początek 10 rytuałów w kategoriach: ciało, włosy, twarz, dłonie i stopy oraz DIY. Ekspertki ułożyły zabiegi pielęgnacyjne w taki sposób, by każdy zapewniał konkretny efekt (np. oczyszczenie, odprężenie, ujędrnienie), a dobrane produkty uzupełniały wzajemnie swoje dobroczynne działanie. Dzięki temu rytuały wykonane zgodnie z instrukcją są tak samo skuteczne, jak profesjonalne zabiegi, przeprowadzone w salonie SPA. Kolejne rytuały będą pojawiać się sukcesywnie w następnych tygodniach.

– Uważnie śledzimy trendy w branży kosmetycznej, wśród których zauważyliśmy coraz większe zapotrzebowanie na dostęp do profesjonalnej pielęgnacji w domowych warunkach. Chcemy ułatwić klientkom przeprowadzenie samodzielnych zabiegów SPA, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową platformę, na której dzielimy się wiedzą wykwalifikowanych specjalistek z zakresu pielęgnacji. Dzięki starannie przygotowanym, kompleksowym rytuałom każda z nas może zrelaksować się i odprężyć w prywatnym zaciszu – mówi Magdalena Dąbrowska, menadżer ds. marketingu w Kontigo.

Poza opisami zabiegów w wirtualnym salonie wySPA, dostępne będą również filmiki z prezentacją poszczególnych rytuałów i cennymi wskazówkami. W ramach serii Beauty&SPA w każdy czwartek o godzinie 18.00 na Facebooku i Instagramie Kontigo zostaną przeprowadzone live tutoriale. O rytuałach opowiadać będą naprzemiennie Harry Jefferson – twórca marek makijażowych Kontigo i makijażysta gwiazd oraz Klaudia Cukier Puder – znana influencerka, specjalizująca się w pielęgnacji naturalnej.