Tradedoubler ogłasza dziś swoją wizję produktu w postaci otwartej platformy, która umożliwi zautomatyzowane i transparentne bezpośrednie relacje między reklamodawcami a wydawcami bazujące na technologii blockchain do przechowywania danych.

Tradedoubler uważa, że otwartość jest dobra dla wszystkich. Tworzymy zatem otwartą platformę z globalnym API, które pozwoli wszystkim naszym partnerom biznesowym na korzystanie z naszej platformy, technologii i funkcji w celu tworzenia powiązań i rozwoju działalności. Jako pierwsza sieć afiliacyjna oferująca w pełni otwartą, transparentną i zautomatyzowaną platformę przyczyniamy się do współpracy i stymulujemy innowacje dla potrzeb nowej generacji marketingu afiliacyjnego.

Na platformie będziemy wykorzystywać technologię blockchain do przechowywania danych biznesowych pomiędzy partnerami. Dane transakcyjne będą dostępne i w pełni transparentne, aby eliminować oszustwa i umożliwiać tworzenie nowych funkcji związanych z płatnościami, sprawozdawczością i przypisywaniem.

Udostępnienie 20 marca br. API wydawcy umożliwi partnerom rozwój przy użyciu naszej platformy: integrację z własnymi systemami wewnętrznymi, powiązanie z narzędziami lub budowanie i rozwijanie własnych strumieni biznesowych, takich jak aplikacje mobilne lub inne aplikacje.

Nowy interfejs wydawcy, który udostępniamy tego samego dnia, jest naszą pierwszą własną aplikacją wykorzystującą to API. Zapewni to lepsze funkcjonowanie platformy, co w połączeniu z nowoczesnym wyglądem i sposobem obsługi poprawi komfort użytkownika. Nowe funkcje, takie jak nowe kanały produktowe, generator głębokiego linkowania, centrum pomocy technicznej i usprawniony generator raportów, umożliwią użytkownikom wydajną pracę i szybki dostęp do informacji w celu podejmowania lepszych i szybszych decyzji biznesowych, co zwiększy ich przychody.

Po marcowej premierze będziemy stale udostępniać nowe funkcje platformy wydawcy, pracując jednocześnie nad dedykowanymi API i interfejsami dla reklamodawców i agencji. Udostępnienie tych nowych interfejsów i odpowiadających im API zaplanowano na drugą połowę 2019 roku. Pracujemy głównie nad kilkuosobowymi kontami użytkowników-wydawców i dostępem opartym na rolach, bezpośrednią rekrutacją wydawców dla naszych reklamodawców i agencji, walidacjami, API dla copywriterów i API prowizyjnym.