Dynamiczny rozwój sektora e-commerce pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość właścicielom firm, prowadzącym sprzedaż w Internecie. Wśród czynników, które motywują do robienia zakupów online, wymieniane są najczęściej: dostępność całą dobę, brak konieczności jechania do sklepu oraz nieograniczony czas wyboru.* Jednocześnie jednym z istotnych problemów, które zniechęcają do częstszych zamówień, jest długi czas oczekiwania na przesyłkę. Co zrobić, aby szybciej dostarczać paczki do klientów, a jednocześnie zaoszczędzić na logistyce? InPost wychodzi naprzeciw właścicielom e-biznesów, oferując usługę Pakietów Kurierskich.

Jak działają Pakiety Kurierskie dla firm?

• W zależności od potrzeb możemy wybierać spośród czterech opcji, umożliwiających wysyłkę 25, 50, 100 lub 200 paczek miesięcznie. Decydując się na abonament, otrzymujemy gwarancję ceny, która nie zmieni się przez cały okres obowiązywania umowy (12 lub 24 miesiące).

• Ceny pakietów zaczynają się już od 289,98 zł netto za miesiąc, a nasza oszczędność rośnie wraz ze wzrostem abonamentu. Finalnie, korzystając z oferty możemy wysyłać już od 10,10 zł netto.

• Korzystając z pakietów, dostarczamy paczki do klientów jeszcze szybciej – 98% przesyłek dociera już następnego dnia! Dodatkowo odbiorca otrzymuje możliwość śledzenia drogi paczki, co pozytywnie wpływa na przywiązanie i lojalność klienta wobec e-sklepu.

• Wysyłki możemy realizować, zamawiając kuriera w dowolne miejsce, nawet po najmniejszą ilość przesyłek lub nadając je w jednym z tysięcy Paczkomatów 24/7.

• Decydując się na abonament, otrzymujemy wsparcie dedykowanego opiekuna, który będzie do naszej dyspozycji przez cały okres umowy.

• Nie musimy się martwić w momencie, kiedy przekroczymy zadeklarowaną ilość miesięcznych przesyłek – wówczas nadal wysyłamy je w korzystniej cenie.

Wybierając Pakiety Kurierskie InPost, możemy odnieść zarówno korzyści biznesowe, zwiększając profesjonalizację naszego sklepu online, jak również ekonomiczne – realnie oszczędzając. Co istotne, oferta jest mocno dopasowana do naszych możliwości i potrzeb. Im więcej paczek wysyłamy, tym atrakcyjniejsze warunki zyskujemy.

Wybierz pakiet dla siebie: InPost Pakiety Kurierskie

* Źródło: Gemius dla e-Commerce Polska, E-commerce w Polsce 2019, N=1027, kwiecień 2019