W grudniu Pasaże Tesco przygotowały dla swoich klientów moc atrakcji. W wybranych lokalizacjach zaplanowano eventy świąteczne z Dorotą Gardias oraz ogólnopolską akcję rabatową.

Przed Świętami Bożego Narodzenia Pasaże Tesco postawiły na akcje promocyjne, eventy specjalne oraz działania wizerunkowe, które mają zachęcić klientów do skorzystania z oferty sklepów zlokalizowanych w Pasażach Tesco. Działania te są częścią kampanii budującej świadomość marki wśród obecnych i przyszłych klientów.

W wybranych 5 lokalizacjach – w Warszawie, Pile, Szczawnie-Zdroju, Jeleniej Górze oraz Zielonej Górze odbędą się „Eko-Święta” z Dorotą Gardias, która przeczyta najpiękniejsze bajki. Ponadto na wszystkich uczestników wydarzenia, czekać będą rodzinne warsztaty eko hand-made, ubieranie ekologicznych choinek oraz moc atrakcji!

Z kolei w dniach 13 i 14 grudnia, we wszystkich Pasażach Tesco odbędzie się Świąteczny Weekend Rabatów, podczas którego klienci skorzystają z licznych promocji, rabatów oraz ofert specjalnych.

Klienci Pasaży mogą liczyć na zakupy w wyjątkowej świątecznej atmosferze – we wszystkich obiektach zamontowano dekoracje świąteczne, a w wybranych centrach pojawią się Chatki z Piernika, w których pracują misie, pomocnicy Świętego Mikołaja.

Działania będą wspierane kampanią mediową na antenie radia RMF FM. W ramach współpracy odbędzie się konkurs konsumencki „Przepis na świąteczny prezent”, w którym można wygrać karty upominkowe na zakupy w sklepach i punktach usługowych w Pasażach Tesco.