PAYBACK ma bardzo dobrą wiadomość dla swoich użytkowników. Liczba sklepów, w których mogą zbierać punkty za zakupy online, powiększyła się o dwie duże polskie platformy e-commerce oferujące odzież, obuwie i akcesoria – ANSWEAR i Born2be, a także o znaną sieć drogerii Super-Pharm oraz sklep zoologiczny Kakadu. Dzięki temu Polacy mają jeszcze więcej okazji do korzystania z Programu na co dzień.

– Rynek e-commerce w Polsce prężnie się rozwija. Jak wynika z badania „E-Commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska”, aż 56% badanych przyznaje, że robi zakupy przez Internet. Przyczynił się do tego m.in. zakaz handlu w niedziele, co potwierdził co piąty respondent. Ze względu na zaostrzenie przepisów w tym zakresie, spodziewamy się, że Polacy coraz częściej będą korzystać z oferty e-sklepów. W PAYBACK chcemy być zawsze na bieżąco z potrzebami i preferencjami naszych użytkowników, dlatego rozwijamy współpracę z różnymi firmami w ramach sprzedaży online. Obecnie jest to ok. 300 marek z różnych branż, dzięki czemu konsumenci mają mnóstwo okazji do zbierania punktów. Co więcej mogą szybko zwiększać stan swojego konta punktowego, ponieważ regularnie oferujemy im dodatkowe promocje w postaci eKuponów – mówi Robert Olędzki, Digital Business Director w PAYBACK Polska.

Jak zbierać punkty PAYBACK online? To bardzo proste – należy wejść na PAYBACK.pl, sprawdzić ofertę eKuponów i aktywować ten, który nas interesuje, a następnie z poziomu strony internetowej PAYBACK przejść do wybranego e-sklepu. Tyle wystarczy, aby otrzymać nagrodę punktową i dzięki temu czerpać dodatkową przyjemność z zakupów.