Spółka Paymax podpisała umowę o współpracy z Polkomtelem. Paymax oferuje autorskie rozwiązanie mPOS Paymax umożliwiające akceptację kart płatniczych przy użyciu aplikacji płatniczej zainstalowanej na telefonie lub tablecie oraz czytnika kart mPOS Paymax.

Paymax to spółka w 100% polska, która wypracowała i wdraża na polskim rynku akceptacji kart płatniczych rozwiązanie mPOS Paymax. Posiada ono wszystkie niezbędne certyfikacje VISA i MasterCard oraz jest zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa PCI DSS.

Polkomtel świadczy usługi pod marką Plus, jako pierwszy operator komórkowy w Polsce, wprowadza do swojej oferty dla sektora klientów B2B urządzenie mPOS Paymax, umożliwiając klientom korzystanie z usługi akceptacji kart płatniczych. Urządzenie mPOS dostępne będzie wspólnie z ofertą usług telekomunikacyjnych sieci Plus.

„Rynek akceptacji kart płatniczych w Polsce ciągle się rozwija, klienci chcą płacić kartą coraz to mniejsze kwoty i w możliwie każdej, nawet najmniejszej lokalizacji. Akceptacja kart płatniczych to bezpieczny sposób dokonywania płatności, który przyczynia się do rozwoju biznesu.
mPOS Paymax to propozycja zarówno dla większych przedsiębiorców z opcją integracji rozwiązania z systemami sprzedażowymi oraz dla mniejszych i zupełnie małych przedsiębiorców, dla których miesięczny koszt dzierżawy standardowego terminala płatniczego może być barierą wprowadzenia akceptacji kart płatniczych w punkcie sprzedaży, dlatego wierzę, że takie rozwiązania jak mPOS Paymax to atrakcyjna i konkurencyjna propozycja” – mówi prezes Paymax, Anna Katarzyna Zubrzycka. „Klienci otrzymują nie tylko samo urządzenie do przyjmowania płatności, ale również przyjazną w obsłudze aplikację płatniczą, dającą przedsiębiorcy wiele możliwości, m.in. dostęp online do transakcji, ich przeglądu oraz raportowania. – zapowiada prezes Zubrzycka