Polskie ePłatności, jeden z wiodących agentów rozliczeniowych w Polsce, wprowadza do swojej oferty najnowsze terminale firmy Pax Technology. Funkcjonujące na systemie operacyjnym Android, urządzenia to idealne rozwiązania dla sprzedawców myślących przyszłościowo. Jako pierwsze na polskim rynku oferują bogaty wachlarz usług dodanych, w tym aplikacje stworzone specjalnie z myślą o punktach sprzedaży.

Dzisiejsi konsumenci oraz sprzedawcy stawiają nie tylko na szybkie, łatwe i ogólnodostępne rozliczenia bezgotówkowe. Standardem stała się obsługa form i metod płatności, takich jak NFC, kody QR, Google Pay czy Apple Pay. Przyszłością są ergonomiczne i szybkie terminale posiadające wielofunkcyjny ekosystem, w którym rozliczenia pełnią tylko jedną z wielu ról. Dziś urządzenie płatnicze ewoluuje w kierunku inteligentnego narzędzia biznesowego, zdolnego do zarządzania rezerwacjami, operowania własnymi programami lojalnościowymi, czy nawet koordynacją zasobów oraz logistyki. Rosnące z roku na rok wymagania spełnia najnowsza generacja terminali Pax Technology, wprowadzana właśnie na polski rynek przez Polskie ePłatności.

– Włączając do naszej oferty terminale Pax Technology wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Misją Polskich ePłatności jest ułatwienie i wspieranie naszych partnerów w codziennym prowadzeniu i rozwoju ich biznesu. Dlatego jako pierwsi w Polsce oferujemy urządzenie działające na systemie operacyjnym Android z nowym intuicyjnym i przyjaznym interfejsem. – mówi Grzegorz Łapiński, Wiceprezes Zarządu Polskich ePłatności.

Terminal wprowadzony przez Polskie ePłatności posiada wbudowany moduł WIFI i 4G, stację dokującą umożliwiającą szybkie ładowanie oraz pojemną baterię zapewniającą stałą gotowość urządzenia do pracy. Natomiast 4-rdzeniowy procesor Cortex-A7 o wysokiej wydajności pozwala przyjąć każdą płatność jeszcze szybciej i bezpieczniej niż dotychczas. Kolorowy, 5-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 720×1280 pikseli charakteryzuje się prostotą w obsłudze, m.in. dzięki wykorzystaniu znanych z używania smartfonów gestów. Oprogramowanie oparte o najpopularniejszy na świecie system operacyjny do procesowania transakcji daje jeszcze większe możliwości sprawnej integracji z usługami dodanymi.

– Nasi klienci będą mieli możliwość skorzystania z dedykowanych aplikacji. Warto tu wymienić możliwość pre-autoryzacji dla hotelarzy, system napiwków dla gastronomi czy badanie satysfakcji klientów. W planach jest także integracja terminali z popularnymi aplikacjami rezerwacyjnymi oraz systemami sprzedażowymi. – dodaje Grzegorz Łapiński,

Pax Technology to jeden z wiodących na świecie producentów rozwiązań do płatności bezgotówkowych. Każdy terminal Pax posiada EMV Co., PCI, Visa i Mastercard. Obsługa płatności bezstykowych dla kart Visa PayWave i Mastercard PayPass realizowana jest w oparciu o najnowsze wersje wymagań organizacji płatniczych. W ciągu ostatnich lat firma dołączyła do grona trzech największych globalnych dostawców terminali. PAX posiada ponad 45 milionów urządzeń w ponad 120 krajach. W 2019 roku firma wygenerowała ponad 635 milionów USD przychodów ze sprzedaży.