Ahoj Prešov! Sieć salonów Sizeer rośnie w siłę i otwiera kolejny, piąty już sklep na terenie Słowacji, tym razem w miejscowości Preszów.

Miesiąc temu informowaliśmy o otwarciu salonu w Bańskiej Bystrzycy, teraz przyszła kolej na drugą już lokalizację poza Bratysławą (liczącą 3 salony multibrandu), w której został otwarty salon Sizeer na Słowacji. 24 listopada br. w miejscowości Preszów (Prešov). Marketing Investment Group, właściciel multibrandu, wzbogacił ofertę zakupową centrum handlowego Eperia, gdzie na powierzchni 136 mkw fani sneakerów i odzieży streetwearowej znajdą wybór nowości od najbardziej liczących się światowych marek. Jednak to nie koniec planów rozwoju przewidzianych przez Grupę MIG jeszcze bieżącym w roku.

Sieć Sizeer, od blisko dziewięciu lat, stawia na dynamiczny rozwój na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Obecnie multibrand liczy 123 sklepy na rynkach: polskim, słowackim, czeskim, niemieckim, litewskim oraz łotewskim, a ekspansja w regionie CEE jest sukcesywnie kontynuowana.

Właścicielem marki Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek New Era, Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, Confront, Feewear, a także właściciel sieci sklepów 50 style, up8 i Symbiosis.