MyShop.mobi – nowe rozwiązanie technologiczne dedykowane branży retail – dołącza do Polskiej Izby Handlu jako pierwsza spółka z obszaru technologii mobilnych.

MyShop.mobi to aplikacja, która odpowiada na potrzeby sklepów oraz wszelkich punktów handlowo-usługowych, działających pojedynczo, jak i w małych i dużych sieciach. Jest kompleksowym narzędziem łączącym funkcjonalności platformy komunikacyjnej, programu lojalnościowego oraz mysteryshoppera.

„Stworzyliśmy technologię, która wspiera podmioty z branży retail w sprawnym funkcjonowaniu w erze cyfrowego klienta. Członkostwo w Polskiej Izbie Handlu traktujemy jako naturalny krok w budowaniu relacji z branżą oraz początek owocnej współpracy nad wartościowymi inicjatywami” – informuje Maciej Tygielski, CEO MyShop.mobi.

Aplikację w ciągu pierwszych trzech tygodni pobrało ponad 10 000 osób. Tak szybki przyrost użytkowników pozwala prognozować, że w najbliższych miesiącach MyShop.mobi dołączy do grona największych w Polsce aplikacji dedykowanych sektorowi retail. Twórcy technologii są przekonani, że przyszłością handlu są rozwiązania mobilne, bo walka o klienta będzie rozgrywać się na ekranach smartfonów. W skutecznej komunikacji i dotarciu do smart konsumentów ma pomóc sklepom i punktom handlowo-usługowym właśnie MyShop.mobi.

„Cieszymy się, że spółka MyShop.mobi dołączyła do Polskiej Izby Handlu. Rozwój handlu tradycyjnego, bliskiego klientowi, nie wyklucza użycia najnowocześniejszych technologii, a wręcz predestynuje je do wykorzystania w celu lepszej komunikacji z klientami szczególnie tam, gdzie nie ma mowy o drogich działaniach marketingowych. Dlatego rozwiązanie MyShop.mobi zasługuje na naprawdę dużą uwagę”– informuje Maciej Ptaszyński, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Handlu.