Efektowna, komfortowa bielizna dzienna i nocna w szerokiej gamie rozmiarów oraz modne dodatki i akcesoria. Mieszkanki Białołęki i okolic mogą korzystać z oferty pierwszego salonu polskiej marki bieliźnianej Sawren, zlokalizowanego w Galerii Północnej.

Zgodnie z filozofią firmy Sawren każda kobieta jest indywidualnością ceniącą, komfort i piękno. Mając to na uwadze od lat 90-tych firma tworzy unikalną bieliznę, będącą połączeniem wygodnych krojów i wysokiej jakości wykonania z efektownym wzornictwem. Piękno nie zna etykiet i ograniczeń, dlatego oferta marki wyróżnia się bogatym wyborem modeli zaprojektowanych pod kątem różnych typów figury i niestandardowymi rozmiarami – biustonosze dostępne są do rozmiaru 115G, majtki do 8XL. Wszystkie stworzone z dbałością o detale, wyróżniające się stylistyką zgodną z aktualnymi światowymi trendami mody oraz doskonałym wykończeniem, tworzonym na indywidualne potrzeby firmy przez najlepszych europejskich producentów.

Sklep w Galerii Północnej jest pierwszym stacjonarnym punktem sprzedaży marki w Polsce. Do tej pory produkty Sawren dostępne były tylko w kanale internetowym. Salon o powierzchni 76 mkw. zlokalizowany jest na pierwszym piętrze galerii. W transakcji najmu pośredniczyła agencja Cushman&Wakefield.