Sieć Pizza Hut zaprosiła mieszkańców Krakowa na otwarcie pierwszej restauracji Pizza Hut Express. Nowa restauracja mieści się w zabytkowej kamienicy, przy ul. Lubicz 4 w Krakowie. Nowoczesna, klimatyzowana restauracja jest czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 9:00 – 22:00, a w niedzielę od 9:00 do 23:00.

Pizza Hut Express to najwyższe standardy marki Pizza Hut, które zostały zaadaptowane do przyjaznych, niewielkich lokali. Koncept odpowiada na potrzeby klientów marki, realizując pomysł na świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. Co więcej, Goście mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. W menu Pizza Hut Express w Krakowie znajdują się najpopularniejsze smaki Pizza Hut, takie jak: pizza Margherita, Pepperoni, Hawajska, Farmerska, Prosciutto e Rucola.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. Marka oferuje Gościom bogaty wybór pizzy prosto z pieca, przygotowywanej ze świeżych składników. Od otwarcia pierwszej restauracji w 1958 roku, Pizza Hut słynie z perfekcyjnej obsługi i swobodnej atmosfery. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.