W Poznań Plaza została otwarta nowa restauracja – Pizza Hut Express. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy nie zawsze mają czas na dłuższy posiłek i szukają miejsca, gdzie mogą szybko zaspokoić apetyt daniami w ulubionych smakach.

Pizza Hut Express to koncept marki Pizza Hut, który został zaadaptowany do przyjaznych, niewielkich lokali. W centrum handlowym Poznań Plaza zajmuje lokal o powierzchni 44 m2 i znajduje się na I piętrze. Restauracja Pizza Hut Express realizuje zamówienie na świeżą pizzę z pieca w ciągu 5 minut. Co więcej, goście Poznań Plaza mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. W menu Pizza Hut Express znajdują się najpopularniejsze smaki Pizza Hut, takie jak: Prosciutto e Rucola, Pepperoni, Farmerska.
Pizza Hut Express poszerza ofertę restauracyjną Poznań Plaza, gdzie znajdują się już: Sphinx, Shanghai, Salad Story, Olimp, North Fish, Mamma Mia, Berlin Döner Kebap i Asia Hung oraz cukiernie i kawiarnie popularnych sieci, m.in.: Carte d’Or, So! Coffee, Starbucks.

Poznań Plaza harmonijnie łączy funkcje handlowe i rozrywkowe dla całej rodziny. W centrum znajduje się supermarket Piotr i Paweł, wielofunkcyjne centrum nowoczesnych technologii Komputronik Megastore, około 130 salonów i butików z najnowszymi kolekcjami odzieży, biżuterii, galanterii skórzanej, obuwia oraz liczne punkty usługowe. W Poznań Plaza jest jedyne w Poznaniu trójwymiarowe kino IMAX oraz 10 sal kinowych 2D. Po udanych zakupach klienci mogą skorzystać z bogatej oferty restauracji oraz odpocząć przy filiżance kawy w jednej z ulubionych kawiarni. Budynek galerii został zaprojektowany z myślą o wygodzie, obfituje w liczne atria, windy i ruchome schody. Bogata oferta handlowa, dogodna lokalizacja i wygodny, bezpłatny parking sprawia, że Poznań Plaza jest stałym i atrakcyjnym miejscem zakupów, spotkań towarzyskich i rozrywki.
Centrum handlowe Poznań Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce posiada 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.