Już 3 listopada nowa odsłona restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską i pizzą z kamiennego pieca zadebiutuje w Szczecinie. Wielkie otwarcie zaplanowano na godzinę 12.00, jednak przez cały dzień na Gości lokalu będzie czekać wiele atrakcji. Marka przygotowała także specjalną promocję – darmową pizzę dla pierwszych 100 Gości oraz kupony umożliwiające zakup drugiej pizzy z pieca kamiennego za złotówkę.

Restauracja Pizza Hut zlokalizowana jest przy ulicy Struga 28 w Szczecinie. Nowy koncept oferuje pełną obsługą kelnerską, rozszerzone menu oraz funkcjonalny wystrój. Centralne miejsce lokalu zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką restauracji jest kamienny piec, w którym wypiekane są pizzę przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera.

Nowa restauracja oferuje również rozszerzone menu baru sałatkowego, podane w wyjątkowej, eleganckiej formie. Wystrój jest przystosowany do różnych potrzeb Gości, a lokal podzielono na strefy funkcjonalne: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, kameralne stoliki dla par i wygodne fotele dla klientów biznesowych. W sumie na Gości szczecińskiej restauracji czeka ponad 145 miejsc.

W nowych restauracjach Pizza Hut Goście mogą spróbować Stone Baked Pizza, czyli pizzy wypiekanej w kamiennym piecu, serwowanej na cienkim, chrupiącym, ręcznie wyciąganym cieście. Do tego w menu znajdują się pyszne sałatki, makarony i desery oraz dania dla dzieci.