Na mocy strategicznej współpracy z AmRest na polskim rynku, do oferty Pizzaportal.pl dołączyło prawie 150 restauracji KFC i Pizza Hut. Tym samym platforma znacząco wzmocni swoją pozycję w segmencie dostaw. Ponadto, od 19 września do 15 października 2017, użytkownicy PizzaPortal.pl będą mogli korzystać z wyjątkowej, dostępnej tylko w ramach zamówień online przez serwis, oferty KFC.

Dzięki strategicznej współpracy AmRest, spółki zarządzającej m.in. restauracjami KFC, Pizza Hut, Starbucks i Burger King oraz PizzaPortal.pl – jednego z najpopularniejszych serwisów do zamawiania jedzenia w Polsce, klienci serwisu otrzymują dostęp do prawie 150 restauracji KFC i Pizza Hut. Pozwoli to na jeszcze większe zróżnicowanie oferty PizzaPortal.pl, jak również umożliwi użytkownikom dostęp do dwóch najpopularniejszych marek w Polsce i na świecie. W ramach partnerstwa przewidziane są atrakcyjne promocje dla wielbicieli kurczka w panierce Colonela Sandersa i gorącej pizzy prosto z pieca, które dostępne będą wyłącznie na PizzaPortal.pl.

PizzaPortal.pl jest jednym z najpopularniejszych serwisów do zamawiania jedzenia w Polsce. Łatwość i dogodność zamawiania – dowolne miejsce, z dowolnego urządzenia (laptop, smartfon), różnorodność dostępnych kuchni oraz jakość i wiarygodność to wartości, które od ponad 7 lat są niezmiennie najważniejsze dla marki. PizzaPortal.pl skupia obecnie blisko 3000 restauracji w prawie 300 miastach w całej Polsce. Platforma została nagrodzona Laurem Konsumenta 2017 w kategorii Serwisy online – jedzenie na zamówienie.