PizzaPortal.pl, serwis umożliwiający zamawianie jedzenia online, nawiązał współpracę z lokalizatorem Zumi.pl (Grupa Onet.pl). Dzięki tej współpracy wszyscy, którzy będą szukać wybranej restauracji w serwisie Zumi.pl otrzymają możliwość złożenia zamówienia za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl

Dzięki nawiązanej współpracy,  wizytówki restauracji, dostępne w lokalizatorze Zumi.pl, linkują do wizytówek lokali w serwisie PizzaPortal.pl. Dzięki temu użytkownik może od razu złożyć zamówienie online z wybranego lokalu na terenie całego kraju. Liczba restauracji należących do PizzaPortal.pl, które umożliwiają zamawianie jedzenia poprzez serwis Zumi.pl była wprowadzana stopniowo
–początkowo było to 200 lokali, obecnie jest ich blisko 1000. Szacuje się, ze do końca roku przybędzie 2000 nowych miejsc.

– PizzaPortal.pl wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników, którzy coraz chętniej najpierw szukają informacji o lokalu zanim złożą zamówienie. Dzięki współpracy z Zumi.pl użytkownik serwisu PizzaPortal.pl będzie mógł nie tylko zlokalizować restaurację i podzielić się opinią o niej, ale również szybko i łatwo zamówić posiłek – mówi  Ewa Szczepaniak,  Dyrektor Marketingu PizzaPortal.pl.
– Dla Zumi.pl współpraca z PizzaPortal.pl to rozszerzenie funkcjonalne produktu, tak dla użytkowników, jak i dla klientów: restauracji, barów, jadłodajni, które w ten sposób mogą sprzedawać swoje usługi. Dziś w naszej bazie jest ponad 30 tysięcy punktów gastronomicznych i każdy z nich może skorzystać z tego rozwiązania – dodaje Robert Zarański, Dyrektor Zumi i produktów e-commerce Grupy Onet.pl.