Mebel RUST, firma działająca w branży meblarskiej, umożliwiła właśnie klientom płatności kartą w swoich salonach.

Dostawą terminali płatniczych oraz rozliczania płatności zajęła się firma PaySquare SE – międzynarodowy agent rozliczeniowy. Mebel RUST dokonał takiego wyboru ze względu na duże doświadczenie PaySquare, konkurencyjną ofertę oraz indywidualne podejście do klienta. Zainstalowano terminale typu ICT 250. Instalacja sprzętu przebiegła pomyślnie, a zespół sprzedawców został sprawnie i szybko przeszkolony.

Zainstalowanie terminali płatniczych w salonach Mebel RUST to zmiana zarówno dla pracowników, jak i dla klientów. Płatności bezgotówkowe są już standardem na rynku, dlatego też pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy po wdrożeniu tej formy płatności. Z kolei firmie, zapewnienie komfortowej metody płatności, pozwala na jeszcze pełniejszą realizację celów w obszarze obsługi klienta.

Mebel RUST to sieć salonów meblowych obejmująca 11 salonów firmowych oraz salony partnerskie na terenie całej Polski. Firma nie skupia się wyłącznie na sprzedaży mebli, ale również na kompleksowej pomocy klientom w doborze takiego wystroju, który będzie pasował do ich charakteru oraz stylu życia.