Wąski, kompaktowy i na czasie: nowy wózek sklepowy z tworzywa sztucznego „Tango City” marki Wanzl jest idealnym towarzyszem w miejskich marketach. W oko wpada jego atrakcyjny wygląd: elegancki antracytowy kosz modnie kontrastuje ze świeżymi, efektownymi kolorami jego klapy oraz rączki, sprawiając, że model przyciąga uwagę klienta w każdym markecie. Aby nadać wózkowi bardziej indywidualny charakter, na życzenie możemy dobrać inne kolory elementów z tworzywa sztucznego.

Do zalet wizualnych dochodzą również zalety praktyczne: dzięki pojemności kosza wynoszącej 75 litrów model ten jest idealny nie małe i szybkie zakupy. Wąski kształt jest dopasowany do nowoczesnych miejskich marketów o ograniczonej ilości miejsca: dwa wózki bez trudu mijają się w wąskich przejściach. A przy tym wygodnie się nim kieruje. Do łatwej obsługi dochodzi komfort wynikający z niewielkiej głębokości kosza.

Dzięki temu „Tango City” idealnie spełnia też funkcję dodatkowego wózka na szybkie zakupy w większych marketach. Struktura plastra miodu, z jakiej wykonany jest kosz z tworzywa sztucznego, sprawia, że wózek jest lekki a kosz wytrzymały — również z pełnym załadunkiem. Kosz z tworzywa sztucznego bez wzmocnień metalowych umożliwia wykrywanie etykiet zabezpieczających EAS i jest w 100% kompatybilny z technologią RFID.